Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. ma ja bi ovo rado djidao.... ;D ;D ;D
  2. neki englez il belgijanac???
  3. ovo si ti sklepao,,,znao sam ovo ti od dedine kosacice,i komsiske decije bacikle,,,,, ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  4. star jeste! pa dobro pola sam pogodio,,rojal star ;D
  5. pa da se pokazao boljim imao bi ga i japanac..... ;D ;D ;D
  6. kod nas u amd u se ranije dobijao besplatan tehnicki ako registrujes vozilo kod njih,,valjda osiguranje ako uplatis kod njih itd,,,al su i to sad ukinuli
  7. e bas takve su bile kod saleta,,mislim da sam dobio i onaj sundjer za sipku na volanu,
  8. pozdrav i tebi,,, ;D ;D ;D
  9. pozdrav i tebi djuro,,,i da te lepo sluzi mz jos 100god,, ;D ;D ;D
  10. Sto, ne pomazu one plastike protiv zime? :P ;D ma jok ,,nemam plastiku na jacima i kolenima ;D ;D ;D ;D ;D ;D a bogami i usi mi se smrznu iako imam kacigu potkapu ,,,
  11. nemam sliku,,al imam visak par slonovih usiju od dr 650rs ,,pa ako nekom treba poklonicu mu,,bele su boje,mogu i da se ofarbaju
  12. plastikuuuu ;D ;D ;D
  13. menjam zimu za leto,,,,,makar i u moju stetu ;D ;D ;D ;D
  14. Inace, koliko sam video postoji samo u jednoj boji, a ima par modela sa razlicitim aplikacijama (ajkula, medvedja sapa, klasicna), i opet par modela u zavisnosti da li imate tegove na kormanu ili ne. Cena 3200din (40e). kod saleta su jeftinije i ima u vise boja,,mani ti luis i ostale kataloge ;D ;D ;D
  15. pozdrav i tebi,,to ce da vidimo tamo u garazi,,, ;D
  16. ma mogli bi i narodnjaci da opale,,jeftiniji su,,, ;D ;D ;D
  17. ma kad stavis i jedno i drugo ucinak je dupli
  18. negde oko 15 20 e,,,dobijas i srafove i sajbne za montazu,,plus biras boju,,, biras boju...treba mi neka u tonu sa satorom... :) Jel to lik pravi ,narucis pa cekas ili ima odmah? Mogao bih sad za praznike da navratim! ma jok,donosi iz grcke,,,kazi mu samo one sto si poslao borisu u svilajnac,,,iste takve kao sa slike,,od extra plastike su,,+dobijes sve za montazu,,,,ako ih nema odma dobijes ih za par dana,,,nikad nije kasnio sa robom
  19. gold wing??????
  20. negde oko 15 20 e,,,dobijas i srafove i sajbne za montazu,,plus biras boju,,,
  21. ma meni samo nije jasno sto je cirkus pokrenuo temu besplatan ulaz,,ajd da napadamo druge da ulaz bude cabana trte mrte,,a posle kaze da nemoz dzaba,pa to kosta mrte trte,,,mislim malo mi nije jasan,,mozda jeste ok lik,,al bre sto samog sebe pobija,,,nikako mi neide uglavu ocu piskim necu piskim,,,,,,,
  22. bokilic

    gumice

    pa probaj kod saleta u trsteniku,,posalje ti postom,,037 715 130
  23. ja sam uzeo kod saleta u trsteniku,,covek ti to posalje lepo postom,037 715 130
  24. E, da... tu se obavlja i tehnicki pregled po ceni od 100 (sto) dinara. Osiguranje ide kod Dunava na 8 polumesecnih rata preko platnog spiska (dobijete papire za overu). kako bre tehnicki za 100din,,pa svuda je preko 1000,,pa to je zlatni rudnik,,,,, ;D ;D ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja