Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. moras da shvatis da je nekim ljudima bitnija zarada od ulaznica i prodatog piva,,zarada od clanarina i donacija nego tvoj i moj vijugavi putic,,, boli nekog ku...sto nemas pare za ulaznicu i sto ce da dodjes ili neces na moto skup,,v ;D
  2. sta se sekiras ja drzim auspluh servis kad ti ga sredim neces imati volju ni da ga vozis hahahahahahahahahahhahahahahahahaha ;D ;D ;D
  3. tp je struja sklepao,,nikad necete pogoditi sta je
  4. ma nesumnjam ja al ajd kad kazes ;D ;D
  5. daj te slike?????
  6. intruder750,,ili gold vind
  7. naravno da ce biti,svake godine je tako a prasici i jagnjici na razanj,,,,,,,,,naravno moze i neka druga zivotinja..,,????
  8. znaci choper makina????
  9. alal ti corba......di gi iskopa???????
  10. e ma slobodno ga puni bilo kojim punjacm,,akumulator je sporedna stvar,,n ije skup ni ako crkne 20e,,,puni ga bilo cime nece nista da mu zafali
  11. turcin ??? ??? ???
  12. nikad vise u avliju dukati,,jes da lezi u krivini ki tenk,,jes da se cuje ko tenk,al sto ga japanac sisa uzduz i popreko,,sto je skup za odrzavanje,sto ima los agregat,,ma uzas,,,dukatijev ram,i japanska masina,,,,,,e to bi bilo vec bolje,ali to je moje misljenje,,,,,100 ljudi 100 cudi,100 zena 200 sisa
  13. to sto imam imam,,,,,i nadam se vise nikad,,,,,,,,,,,,sad se pati neki krelac u smederevu sa njim,al bitno da mi je ostao cd za njega....ako ti bude trebao javi
  14. ali je bolje kad se puni manjom amperazom ;D ;D,tp jest sporije,jer sto ga brze punis brze crkava
  15. ja imam za 900ss,,,,fala bogu vise nemam taj krs od motora al mi ostao cd,,pa ako ti nesto znaci mogu da ti ga dam,,mozda je slicno,900ss
  16. pa de su ti svi ti programi i proracuni???????? okaci nesto..... pa okaceni su ti
  17. jes,sve to stoji,ali nije to to,kad ti kupis original,stavis 4 strafa i gotovo....hocu da ja napravim preko zime nesto....kontas? GARAZA-HAND MADE ma pravio sam i ja nekad,,MOZE I PRST U OKO AL BOLI.....mani se corava posla,,,poskidaj blokade i uzivaj,,,mada ima da se naruci i original
  18. ja bi jednog burgmana,,sto je sigurno sigurno je ;D
  19. odlicno je,,,samo jedva cekam ceo filmcic,,jos ako bude 2 3 sata bice superrrrrrrr ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  20. naravno da ima veze,kod cvaje je auspluh 30%snage,itd tako da za auspluh treba imati jake ganglije u glavi ,tako da ti je moj savet da kupis original za budzenje,100%je sigurnije nego da ga pravis,,ajd ako izvadis prigusivace i blokadu ako je ima nije opasno ,ali sve ostalo????????auspluh kod cvaje pravi tim strucnjaka,,
  21. [quote author= dejang link=topic=13397.msg179002#msg179002 date=1198087163] Juce nabasah na ovaj klip - Rossi tockira na malom skuteru: e svaka mu cast
  22. dobro dosao ti nama
  23. to i nije tako lose,,mogu i cerkicu da povedem,da pones nesto dodatno itd,,,,,,,,,,a jel idu i deda mrazice kao podrska????? :D
  24. Jeste i ja sam APN6 dizao na zadnji kao od sale a ovi tezi motori ipak traze vjezbu....... i novac Kao sto rece neko ,kod mene je razum preovladao, pa ga ne dizem nesto ..... ;D ali znam da TDM hoce u prvoj da se dize i sam kada ostrije kreces.... Skoro sam malo ostrije startovao (zbog nepropisnog prestrojavanja) i Tdm je digao kljun ko od shale! Ja imam oko 110 kg i izgleda da mu to nije prepreka. Nisam ljubitelj voznje na zadnjem.....al ko zna ....zavisi kakve motore budem vozio u buducnosti......sjeo sam na Z1 i vidjeo da taj motor jednostavno moli da se cepa i dize....a da je steta ...jeste steta....i zao mi je motora i lanca i sve to strasno kosta....i motor nije hrpa gvozdja...i tesko ga je zaraditi...i treba da se pazi i cuva! Jeste da su neki motori napravljeni za dizanje ali je i istina da svako dizanje smanjuje vijek dijelova(lanca,lancanika.zupcanika .....) Svako od nas je bar kao klinac pozelio da digne motor ali ako je vjerovati razumu onda je stvarno steta izvoditi ovu vrstu egzibicija....kosta i para i zdravlja ! ma strada i prednja viljuska i zadnji amortizer,,,,,,,,,ali kod profi vozaca slabije strada,,,,
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja