Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. pa da ga je verglo 3 dana nista mu nebi falilo,,,,ma kupis nove karike 20tak evra i resis taj problem,,,a mozda nije ni radio generalnu
  2. p;ozdrav i tebii,,, ;D
  3. to sam ja napravio i savrseno dobro radi,ali ne radi mozak i zurba da krenem sto prije pa nisam stavio saraf,dovoljan je samo jedan,i to tamo gdje je u koferu predvidjeno da se busi ako se na njega stavlja instalacija za stop svjetla ma ipak ti uzni selojtep sigurnije ti ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  4. posto je bio,,i kako da dodjemo do njega to jext do konrada
  5. nisam mislio nista lose pod tim kad sam rekao mas,,ili sci,,,soryyyyy :-[ :-X
  6. Kolko si potpisa ti skupio? Ne potpisuje se peticija sama od sebe Ja sam za auto registraciju platio 10.000 a za motor 5.000 a motor mi ima 4 puta manju kubikazu, 4 puta manje konja, 5 i po puta stariji... Da li treba vise da platim za auto ili manje za motor??? pa vise za auto da platis,,,,a skupljanje valjda ide po moto klubovima,,ja u subotu potpisujem
  7. mala ispravka,, vreme koje ventil provede u donjem, otvorenom polozaju moze se stelovati i menja se srazmerno broju obrtaja sto nije slucaj kod klasicnih ventila. to nije desmo razvod,to su ventili sa varijabilnim stelovanjem,VCT (Variable Cam Timing),a desmo,,je klackalica ga otvara a druga ga zatvara, inace sam imao dukatija,i kao konstruktivno resenje mi se bas i nesvidja,,,, a inace postoji i desmo razvod sa varijabilnim stelovanjem ventila al to cemo malo kasnije evo malo boljeg objasnjenja
  8. zato i treba da se potrudimo oko obaranja cene registracije motorcikala,,ili za kvartalno registrovanje sto je mozda i bolja opcija,,nadam se da ce mas nesto uraditi po tom pitanju,ili sci jeva peticija,,,,,,
  9. http://www.cubi.co.yu/m_trim/sl_mt_10/desmodromik.pdf evo malo za one ne upucene ,bice jos ;D ;D ;D http://www.geocities.com/kiwiengineer2002/Desmo01.jpg
  10. bokilic

    MZ Racing

    ono bese meni neko rece da mz nemoz preko 6000rpm,,,,,,,, > >:(ja kolko vide gura i do 12000rpm,,,bez neke muke,ovo sa azbestom je stara fora,jawa je to isto koristila na trkama,,a kod nekih modela su pravljene tucane/livene debele/ grane bas zbog povecanja temperature povratne smese gasova koji pomazu opaljenje nove smese bla bla bla bla ,,,,,,mada mi se cini da su im i stubline malo drugacije po slikama
  11. bokilic

    Ručice

    a koja ti to rucica ler gasa???? ??? ??? ???mislis rucica gasa????pa iseci staru ako ti tako lakse,nakvasi novu i guraj dok nenaidje ;D
  12. virago??????535
  13. ja sam jednom usrafio kofer puko mi nosac,,jes da nije mogao da se skida al nije ni ispadao,,,nije neko resenje al bolje u tom trenutku nisam imao
  14. pa nije ti valjda ispao sa sve nosacem?????
  15. bolje da promeni motor,,afrika ja afrika
  16. nije mi jasno zasto si pokretao temu besplatnog ulaza na moto skup,,kad bi ga ti prvi naplacivao,,,
  17. I nisam se toliko smrzo iako mi se motor okovao ledom dok smo se "grejali" unutra. Tebi metar drva traje celu zimu cini mi se Smeško ma traje i duze,,,,,,,,,,,,,,doduse struje nikako da se naplacam :o
  18. ma to ti je zbog loseg selojtepa kojim ih kacis,,vec sam ti napomenuo da promenis marku selojtepa,,uzni onaj sto je otporan na vodu,,,,,,,,,,, ;D ;D ;D ma nije givi tako los,,ja sam imao neki kineski koji se krivio na 80,a ispadao na 100,,,,dobar je i givi,mada ima i boljih
  19. pa najbolje da se pusti ucelo,,,da mremo uz tv ;D ;D kokice,,,semenke i ostalu potrosnu robu,,pa u cugu da odgledamo
  20. bogami po rezultatima racunici i sabiranju trebalo bi da povadim prigusivace iz auspluha,,,,,,,,,, :D
  21. pa kako ti montiras te kofere??selojtepom??????pa reko sam ti da ih lepis super lepkom duze ce stojati,,,,,, ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D p.s. promeni selojtep,,uzni bolju marku.............
  22. pa jos kokice da uznemo sednemo u prvi red i da cekamo serijal ;D ;D ;D
  23. sstrujo pa bre nismo svi mudici,,,hahahahaah jel si se smrzo do kuce,,,,, ;D ;D ;D ja licno vise necu,posle dvonedeljnog gripa,nazeba itd,,,gledanja sestri po domu zdravlja infuzija inekcija,jes ona sestra dobra,,,,,,, cajeva inhalacija,,,,hvalaaaaa,na 10stepeni parkiram makinu i neka je nek odmara,,,,,,
  24. dobro nam dosao i ti,,,, ;D ;Dsto nas vise bude bice bolje
  25. ma nije ovo ti jawa pise na rezervoaru,,,jawa model nortonnnnnnnn
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja