to sam ja napravio i savrseno dobro radi,ali ne radi mozak i zurba da krenem sto prije pa nisam stavio saraf,dovoljan je samo jedan,i to tamo gdje je u koferu predvidjeno da se busi ako se na njega stavlja instalacija za stop svjetla
ma ipak ti uzni selojtep sigurnije ti ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Kolko si potpisa ti skupio? Ne potpisuje se peticija sama od sebe
Ja sam za auto registraciju platio 10.000 a za motor 5.000 a motor mi ima 4 puta manju kubikazu, 4 puta manje konja, 5 i po puta stariji... Da li treba vise da platim za auto ili manje za motor???
pa vise za auto da platis,,,,a skupljanje valjda ide po moto klubovima,,ja u subotu potpisujem
mala ispravka,,
vreme koje ventil provede u donjem, otvorenom polozaju moze se stelovati i menja se srazmerno broju obrtaja sto nije slucaj kod klasicnih ventila.
to nije desmo razvod,to su ventili sa varijabilnim stelovanjem,VCT (Variable Cam Timing),a desmo,,je
klackalica ga otvara a druga ga zatvara,
inace sam imao dukatija,i kao konstruktivno resenje mi se bas i nesvidja,,,,
a inace postoji i desmo razvod sa varijabilnim stelovanjem ventila al to cemo malo kasnije
evo malo boljeg objasnjenja
zato i treba da se potrudimo oko obaranja cene registracije motorcikala,,ili za kvartalno registrovanje sto je mozda i bolja opcija,,nadam se da ce mas nesto uraditi po tom pitanju,ili sci jeva peticija,,,,,,
http://www.cubi.co.yu/m_trim/sl_mt_10/desmodromik.pdf
evo malo za one ne upucene ,bice jos ;D ;D ;D
http://www.geocities.com/kiwiengineer2002/Desmo01.jpg
ono bese meni neko rece da mz nemoz preko 6000rpm,,,,,,,, > >:(ja kolko vide gura i do 12000rpm,,,bez neke muke,ovo sa azbestom je stara fora,jawa je to isto koristila na trkama,,a kod nekih modela su pravljene tucane/livene debele/ grane bas zbog povecanja temperature povratne smese gasova koji pomazu opaljenje nove smese bla bla bla bla ,,,,,,mada mi se cini da su im i stubline malo drugacije po slikama
I nisam se toliko smrzo iako mi se motor okovao ledom dok smo se "grejali" unutra. Tebi metar drva traje celu zimu cini mi se Smeško
ma traje i duze,,,,,,,,,,,,,,doduse struje nikako da se naplacam :o
ma to ti je zbog loseg selojtepa kojim ih kacis,,vec sam ti napomenuo da promenis marku selojtepa,,uzni onaj sto je otporan na vodu,,,,,,,,,,, ;D ;D ;D
ma nije givi tako los,,ja sam imao neki kineski koji se krivio na 80,a ispadao na 100,,,,dobar je i givi,mada ima i boljih
pa kako ti montiras te kofere??selojtepom??????pa reko sam ti da ih lepis super lepkom duze ce stojati,,,,,, ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
p.s. promeni selojtep,,uzni bolju marku.............
sstrujo pa bre nismo svi mudici,,,hahahahaah jel si se smrzo do kuce,,,,, ;D ;D ;D
ja licno vise necu,posle dvonedeljnog gripa,nazeba itd,,,gledanja sestri po domu zdravlja infuzija inekcija,jes ona sestra dobra,,,,,,, cajeva inhalacija,,,,hvalaaaaa,na 10stepeni parkiram makinu i neka je nek odmara,,,,,,