Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. cinimi se da ona u satovima ima dosta elektronikee,,chek sistem radi preko cajgera,,jel imas varnicu ???
  2. pa odnesi na masinsku obradu da ti ubace novu hilznu,,ali sad ces morati i nove karike da stavis jer ce mozda ako stavis stare da pocne da ti dimi ;D
  3. steta sto 250 nema alnaser,bio bi mi jos drazi
  4. Mislio si Variable Valve Timing , zar ne ? da upravo tako
  5. smatram da je preterano da svako selo ima svoj skup,bolje manje skupova kvalitetnih i po neki vikend za solo voznju,,pogotovu je schit kad se poklope dva skupa pa bi iso na oba al ko ce da placa dve ulaznice,,bolji je kvalitet nego zbrka
  6. (Vavle Variabile Timing) to i dalje nema veze sa desmo razvodom ;D ;D ;D desmo je nesto drugo,znaci ne brkaj te babe i zabe,tema je desmo a ne (Vavle Variabile Timing)
  7. prvo mi smesno da placam clanarinu a da neznam kome i zasto idu pare koje sam dao i uvek nevidim nista od tih para,a do jucerasnji slepci mazu dupeta pa ti se jos i ulice smeju,,a i one boje i bezvezni amblemi,,pa nisam ja nicije vlasnistvo pa da moram da nosim marker na ledjima,e jos uz to moras da se vozas sa njima koju godinu da se dokazujes trtis pa da te prime???ma hvala radije cu da budem solo,,,za tu godisnju clanarinu koju obicno drugi pojede mogu da odem do mora i nazad,,bar cu da se provedem ko covek,,,,, ;D
  8. nisam drug clan a necu se ni uclanivati,,,,bas ako bjb napravi nesto.... ;D
  9. slovenac?? ???
  10. pozdrav iz svilajnca ;D
  11. bokilic

    polovni agv

    a i kum treba da je pokloni ;D
  12. dobrodosao
  13. pozdrav i tebi
  14. pozdrav i tebi
  15. nema nema,,sto nisu poneli sa sobom,,,,,,
  16. pozdrav i tebi marko
  17. lepo motorce,,,da te sluzi bar 100000km a posle ga baci
  18. ha ha ha i meni dodje po nekad da kupim tenkic ili volgu pa da se slatko navozam
  19. ja mislim da je tu nesto pogresno spojeno,,, ili nije spojeno nestooo ;D ;D ;D
  20. pa postoje i japanci sa 200 i kusur konjica,, ;D ;D ;D a i dukac je skup zbog opreme dodatne,,a vidim i formula ima desmo,,,,,
  21. ma uzni busilicu i busi ;D ;D ;D
  22. dobrodosao
  23. pozdrav i tebi
  24. znao sam da si malke....... ;D ;D ;D
  25. dobrodosao Vladislve
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja