Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. ocigledno da nisi kupio dobar rico alat,alat je extra dobar,inace imam i unior i hazetov alat,profisionalni sam mehanicar i mogu da kazem da je rico extra,nijedan njihov kljuc mi nije puko niti se iskrivio,,imam radnika koji nije uspeo ni jedan da polomi do sad,,a planiram da kupim komplet ricovih kljuceva jer su odnos cene i kvaliteta vise nego dobri,,doduse ja uzimam rico profesional,,a ne obican,,i ako se neko profi bavi mehanikom slobodno neka kupi rico prof,jer ga i u nemackoj imas kao profi alat ,pogotovu imaju dobre viljuskasto okaste kljuceve,gedore su im izuzetno jake,unior mi je dosta slabiji i nekvalitetniji u gedorama,,bar se meni tako pokazalo u zadnjih 5 god kolko koristim rico,,tko da za rico prof imam samo hvale i bolji je od uniora ;D ;D ;D i naravno da napomenem nista bez dobrog cekica
  2. ma mastif mi je najlepsi
  3. nista bez moje integralkice ;D
  4. nemo da je bacas,,da dam ceri da je koristi mesto nose,,to jes noksira;D ;D ;D
  5. a inace i jawasaki nosi tu istu makinu,da neispadne da ooffuuuujeemmm
  6. da da sa rotax makinom
  7. bokilic

    JawaMania

    evo ti jedne lepe jave500r
  8. dobra za bajs,,,,mogao bi cerkici da kupim jedan mesto nose,,,,,,, ;D ;D ;D ma bolje i to nego nista,,mada tu nema zastite za bradu itd itd,,to je za bicikle skutere,sporace itd mislim da nije adekvatna za jace motorce :
  9. moto morini?????
  10. aprilia pegaso 650 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  11. bokilic

    JawaMania

    pa ide ti sae90 a sastrane na deklu ;Dimas sraf za nivo pa sipaj dok ne potekne,,
  12. jes da volim enduro motore ali ovaj je prelep rado bih ga terao ;D ;D ;D
  13. Paljenje jeste od Tomosa,ali magnet je desnog smijera,moze od Tomos crpke za vodu ili kosacice,nikako od APN-a. Smijer magneta je BITAN zbog polozaja brijega na njemu(tacke paljenja) . uopste nije bitan smer magneta,provereno vise puta,,magnet je apsolutno isti sem kajle,a u slucaju mz a se stavlja na konus ili kajlu koji ti prilagodis magnetu ;D ;D ;D
  14. divota bozija ???
  15. Ricco je vise nego dobar alat,stekao sam utisak da je bolji i od uniora,kupio sam dosta rico alata i mogu da kazem da je extra kvaliteta a cena mu je smesna ;D ;D ;D
  16. pozdrav i tebi,,mi nevolimo nista sto je havarisano,,nemoz se vozi,,,,,,,popravi to pa da se svi lepo vozimo ;D
  17. e ovo je edukativno =nigde bez opreme i polako......ja sam pao pre par godina i odrao sam dlanove ko da sam orao sa njima,sad rukavice obavezno nosim a bez kacige ni iza coska neidem
  18. pozdrav i tebi,,a sto se tice puta samo napred snaci ces se vec nekako ;D
  19. poydrav i tebi ;D ;D ;D
  20. pa naravno da moze da pukne ;D ;D
  21. pozdrav itebi
  22. dobro nam dosao... ;D
  23. pozdrav i tebi yrebace nam pomoc lemolice po neki put ;D
  24. pozdrav i tebi ;D ;D ;D
  25. pozdrav i tebi ;D ;D ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja