Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. bokilic

    MZ Caffe

    ma taj bi i bez tockova vozio na lancanik,cova je profi ,,umetnik na motoru
  2. Pogledaj moj sighnature (potpis) ;D ;D ;D
  3. lepi ovi pilici,,bas bi voleo da me ufaca ova pandurka ;Dnebi se bunio uopste :-*
  4. upravu si da nebrljamo po temip.s.900ss je gori od 600 bilo kog r japanca,,nadam se da je augusta bolji motorcic lepo izgleda
  5. Inace ako date nekome upozorenje (zvucno) od nazad taj se mahinalno sklanja na desno (u vecini slucajeva) zato nema preticanja sa desne strane. sto% tacno
  6. Pa naj prostiji servis mozes da zavrsis u sopstvenoj reziji, a u ostalom to i nie motor za svakoga. Neke stvari moraju da se plate. Ako zelis da vozis exluzivu moras malo vise da se otvoris. Jebi ga, takva im je politika. Posle ovog znam da cu pazariti o5 Ducatija. ma ja jesam sam radio servise ali su delovi katastrofa skupi a i kod nas sve moras da cekas,,klipnjacu sam cekao 3meseca,,kaiseve dva,ulje samo u ns,bilo da se kupi,ma fala lepo nije to jos uvek za obicne smrtnike,,a i nije neki motor, jes da ima ogibljenje i kocnice extra extra extra dobre ali je agregat nula neznam kakva je Agusta ali verujem da je i ona na isti kalup ma nista bez japanca,eventualno svabe najbolja kombinacija je italijanski ram kocnice ogibljenje a japanska ili svapska makina ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  7. lanac mi nekako slabasno izgleda,,kao da je za endura ne uliva mi poverenje,
  8. e za dukatija 900 mi servis bio 170e,,i to naj prostiji a tek kad moras kaiseve na 15000 sa spanerima da menjas pa da kupujes plocice za desmo razvod pa tek dizna kad mu crkne,,brrr 299evrica,a akumulator 70,,ma hvala vise nikad dukati ili tako nesto
  9. pozdrav i tebi,nego sta vozis ???
  10. ma ble aprilija najbolja na svetu ja je djidam pa znam ;D ;D ;Dnego ti da pozdravis te koleginice ;D ;D ;D
  11. ali je verna kopija sv a samo su joj sredjeni neki nedostatci,,a inace oni prave delove za suzukija ,mada Hjosung ima lose kocnice,,lanac mi nekako tanak za tu masinu, auspluh mu ocajan,,jios to treba usavrsiti ali generalno nije los motorcic,zavrsna obrada im malo losija kao da su malo stedeli na izradi
  12. e pozdrav i tebi,,,,necev valjda stvarno da menjas apriliju za kantasakija
  13. bokilic

    Novi motor

    neznam tebi al po slikama mislim da je kombinacija boja ocajnicka za taj motor,,,felne i rol barove momentalno da prefarbas nekako je bzv,,,, doduse najlepsa je fabricka varijanta ,,, ;D ;D ;D
  14. mora da odem ja na taj reli sa aprilijom pa da osvojim prvo mesto da im pokazem kako se vozi ;D ;D ;D mislio sam na prvo mesto od pozadi ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D sa oni znaju sa tim njihovim krsevima sve to nesposobno bleee :P gledo sam na net u kako ljudi ginu ni malo naivna trka,bilo i na discoveriju serijal,za ono treba i snage i izdrljivosti, a kolko tek srece za usput,,,pa ono nije za fizicki nespremnog coveka,po ceo dan stoje na motoru,hrane se ocajnicki ma celicni zivci ti trebaju za trku
  15. pa pegaso ima fabricki stitnike za ruke,nije mi jasno kako ih taj nije imao ???
  16. ma i nije neka makina,,skupo za obicne smrtnike,,a tek odrzavanje?????????????ma ipak je japanac japanac
  17. pozdrav i tebi,, ;D
  18. Pozdrav i tebi,i dobro nam dosao
  19. a sta mislis cija je masina na tom motoru?
  20. bokilic

    obrtomer

    pa to ti je bar prosto,danas imas svuda elektronske obrtometre,,samo je bitno da nadjes odgovarajuci iliniverzalni po broju stublina i ocas posla reseno ;D ;D ;D
  21. ima jedna u svilajncu,ako sretnem tog lika pitacu ga posto je ;D
  22. bokilic

    MZ Caffe

    ljudi zelim vam svima puno lepih kilometara ;D ;D ;Di po jednog mz a mastifa ;D ;D ;D ;D
  23. svaki cvaja svoj auspluh nosi,,nisu isti za sve modele ,tako da ce to tesko da ide da jedan te isti menjas na vise modela,, moze i prst u oko al boli ;D ;D ;D
  24. bokilic

    Novi motor

    pa da se lepo provozas sa njim ;D ;D ;D
  25. e ljudi prestanite vise sa sae 30 uljem,u mz a ide sae 90 upravo mu citam knjigu za sklapanje..i sto je gusce ulje lamele teze slajfuju ;D ;D ;D decko nije lepo sklopio lamele ili je pogresno nastelovao sipkicu sraf za 13kjluc ili je pretegao sajlu, ;D ;D ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja