Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. pozdrav i za tebe,dobro nam dosao
  2. pa valjda prvo pusti rucicu pa zakurbla ???mislim prvo ga natera u gmt sa pretisnutom rucicom,pa je pusti pa tek onda pali,,jer sa pretisnutim dekompresorom motor nemoz da radi/ da nabije kompresiju jer pretiska izduvni ventil/ a kamoli da pali
  3. najaca slika ;D ;D ;D
  4. pozdrav i tebi ;D
  5. ako bude lepo vreme i ja se vozam,, ;D ;D ;Dnadajmo se da ce biti tih 8c
  6. ajd ozdravi pa da se svi lepo vozimo,,dobro nam dosao
  7. pa opet da citiram staru poslovicu moze i prst u oko al boli ;D ;D ;D samo se ti nauci da kurblas i nastelaj dekompresor ;D
  8. dobro nam dosao
  9. dobro dosaokolega
  10. pozdrav i tebi ;D
  11. pozdrav i tebi ;D ;D ;Dau zrenjaninski klan se stvara kolko vidim ;D ;D ;D
  12. lepo se ti navoza ;)prosto me teras da upalim motorce danas da napravim jedan kruzic
  13. ma sta ce ti alnaser ,kurbla ima svojih cari,a i kad znas da palis na kurblu nije tesko upaliti motorce,jes kad nece da pali da je malo muka ali nije to tesko ;Dnaravno jako je bitno da ti dekompresor pravilno radi i da znas da pravilno zakurblas
  14. lepo lepo bas fini bmw ;D kazu da se najbolji motor uvek nadje ispod prsta prasine ;D
  15. pozdrav i tebi paprikice ;D
  16. pozdrav i vama
  17. ja sam navlacio tanke plastikice u boji preko sijalice
  18. jel besplatan ulaz il se placa ??? ??? ???
  19. bokilic

    MZ Caffe

    vaistinu se rodi,srecan bozic svima
  20. pozdrav i tebi ;) ;)
  21. pozdrav i tebi dobro nam dosao ;D
  22. pozdrav i tebi
  23. pozdrav i tebi ;D
  24. dobro nam dosao
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja