pa valjda prvo pusti rucicu pa zakurbla ???mislim prvo ga natera u gmt sa pretisnutom rucicom,pa je pusti pa tek onda pali,,jer sa pretisnutim dekompresorom motor nemoz da radi/ da nabije kompresiju jer pretiska izduvni ventil/ a kamoli da pali
ma sta ce ti alnaser ,kurbla ima svojih cari,a i kad znas da palis na kurblu nije tesko upaliti motorce,jes kad nece da pali da je malo muka ali nije to tesko ;Dnaravno jako je bitno da ti dekompresor pravilno radi i da znas da pravilno zakurblas