Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. bokilic

    MZ Caffe

    komcho zadnji tocak ti ispao super ;D ;D ;D ajd zavrsavaj ga vise
  2. kle 500 sa strujom kpoja je crkavala svaki drugi dan,te regler te pik apovi pa magnet , pa onda lanac spaneri,,za njim ide tengai 650 sa primarnim lancem za kontra teg i glava koju sam odmah morao da kupim i platim kao da je od zlata, a najmalerozniji honda boldor f2 4 puta pao zbog ocajnih kocnica sve sam je polupao sva sreca prodao na vreme
  3. vidim ja mirise pola srbije na pasulj,, ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  4. pozdrav i tebi ameriko,dobro nam dosao
  5. Biće za sve! Samo da stanu u red! ;D ;D ;D Da se razumemo, Quasaar-a i Joseph-a znam lično, a i zanosio sam se da ću možda uspeti da krenem i ja na taj put. Od svega je ostao plan da ih otpratim kroz Mađarsku jer za duže neću uspeti da se odvojim od posla... A sci-ju predlažem da mi se javi, pa i da svrati do mene. Ako uspemo da dogovorimo sa mojima u BG... Ovo će sad glupo da zvuči: ja moram od nečega i da živim Ako svima budem pozajmljivao uređaje ko će da gi kupi?! ;D Pa nisam ja kinez da kenjam GPS-ove! ;D ;D Ma potrudiću se da obezbedim... al ne smem da obećam! ajd potrudi se,,ipak covek ide na dugacku turicu,,, ;) ;) ;) ;) ;)
  6. pozdrav i tebi dobro nam dosao ;D
  7. pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  8. Probelm je sto ne mogu da ubacim stifnu do kraja, razumete? Nije meni problem da je zanitujem, nego nece stifna skor za udje, eto to je problem kako nece ??? ??? upotrebi ti malo sile pa ce uci
  9. i eto opet je motorciklista kriv, :-[
  10. pa ja pre mislim da je on tu zbog aero dinamike a ne da bi skupljao prasinu,,neki ga zovu i gace ;D ;D ;D ;D ;D
  11. Za moj motor nema spojnice. Koristio sam francuski kljuc, uslo je malo ali po meni ne dovoljno treba to jos da se pritegne, ali francuskim kljucem ne moze vise, mogu i sad da zanitujem ali mislim da nije to to. ma imam i ja alat za nitovanje lanca ali radije koristim tackas iliti kirner,a spojnicu stavi slobodno,nece nista da skodi mada neznam koji motor vozis, cekic je srpska alatka bitno je da je lanac dobar i pravilno stegnut http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=13433.0 uosta,om to kod majstora kosta 500din da ti zanituje,tako da ako nemozes drugacije idi do majstora Jel znas ti kod kog majstora da idem? Jel ima neki koji radi nedeljom? Mislim ja bih to najradije odma ako moze e to vec neznam al uzni cekic tackas iliti kirner nek ti neko drzi kontru i udri,pa svaki mehanicar bi to trebalo da zna
  12. Za moj motor nema spojnice. Koristio sam francuski kljuc, uslo je malo ali po meni ne dovoljno treba to jos da se pritegne, ali francuskim kljucem ne moze vise, mogu i sad da zanitujem ali mislim da nije to to. ma imam i ja alat za nitovanje lanca ali radije koristim tackas iliti kirner,a spojnicu stavi slobodno,nece nista da skodi mada neznam koji motor vozis, cekic je srpska alatka bitno je da je lanac dobar i pravilno stegnut http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=13433.0 uosta,om to kod majstora kosta 500din da ti zanituje,tako da ako nemozes drugacije idi do majstora
  13. virago ?? ili xt 500??
  14. ma uzni pa ga ustafkaj cekicem i tackasem,ako vec nemas alat,i nemas brigu ;)
  15. takodje treba znati da pojedini srafovi za ispustanje ulja na motoru imaju magnet na kraju navija koji sluzi za prikupljanje opiljaka iz masine pa treba i to prekontrolisati jer ako na njemu ima opiljaka morate i utvrditi odakle su
  16. pozdrav i tebi,dobro nam dosao ;) ;)
  17. nek mu je laka zemlja,,,steta za coveka..........
  18. mogao bi i markone da ga pomogne sa jednim gps om na kratko vreme da se coek ne zagubi uz put, ;) ;)
  19. aprilija pegaso 94god odlicno stanje uvezena u 5 mesecu 2007g,kofer,rezervni kljucevi,agregat odlican,neogrebana nikad farbana losa zadnja guma, nov akumulator,lanac i lancanici stavljeni novi pre par meseci,nove plocice,masina rotax 5ventila, neotvarani ausplusi tih zvuk ima,bla bla ....063697094 imam i bolje slike i video saljem meilom moze i zamena za neku boldorku,neispravnu super teneru ili afriku neispravnu , a moze zamena i za jeftiniji motor uz doplatu ;D uz motor dajem i 2 u 1 auspluh,,drekavac,,malo je bucniji to jest malo vise ;D ;D ;D lako montirajuci 10minuta,,,
  20. pozdrav i tebi komsija
  21. pozdrav i tebi,dobro nam dosao procackaj negde po forumu ima negde sigurno
  22. Može, ali jedino ako prima uplatu u vidu vruće jagnjetine nepominji jagnjecinu i prasecinu jer cu da ripim do tebe sa sve foto aparatom ;D ;D ;D vec mi krenula voda na usta
  23. pozdrav i tebi ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja