Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. znaci bez kacige ni nepomisljajte da sednete da se vozite,,,strasno,nemam reci :-\opet dokaz da kao sto neko rece treba voziti kao da smo nevidljivi u saobracaju,samo da decku bude ok,
  2. kakve sam sve krseve isao da kupim,,,ccc,,,pa ljudi neznaju ni kad je lanac crko ,ni da su im plocice riknule,,postoje dva tipa ljudi,oni koji odrzavaju motor i oni koji samo voze,,pa nije ni cudo sto na nasim ulicama ima sve vise krseva,pola njih nezna kako ta metalna konjina funkcionise,znaju da upale da na hladno zavrnu gas i teraju,ulje neznaju ni gde se gleda,,,
  3. pa bogami z masina ,honda boldor,,manje vise svi bmw i
  4. Ako ti je bas hitno,odes do granice sa Hrvatskom,das hrvatskom cariniku broj sasije i 20 evrica i on pogleda u komp. i odmah dobijes informaciju. Mozes i kod Madjara,normalno prethodno pitaj i dogovori se sa carinikom : i oni mu oduzmu motor ako ga interpol trazi,jer cim izadje br sasije u centralnom registru moraju i da iduzmu vozilo jer ce u protivnom carinik najebati
  5. ruska makina
  6. bokilic

    Preporuka

    moj glas ide za apriliju pegaso,jer ti je u sustini ona isto sto i bmw f650,samo ima jedan ventil u glavi vise,rotaxov agregat,novije imaju minareli,,,a inace ga aprrilija pravi,e a ako si pocetnik ipak uzmi kle a,,to je motor za pocetnike jer nije prgav kao bmw i aprilija,jeste nesto nestabilniji jer italijani u bmw a i apriliju ugradjuju seriski dobro ogibljenje i kocnice,ali oprasta dosta vozacevih gresaka,ja vozim pegasa i nebi ga dao za dva kle a 500,ali to je moje misljenje,kod nas se jos uvek nije omasovila aprilija jer je ovde ipak japanac u prvom planu,
  7. pozdrav i tebi
  8. znaci jos jednom dokazano BEZ KACIGE NI DO COSKA dobro je da si prosao bez vecih ozleda,i naravno da si imao kacigu na glavi ,
  9. bokilic

    MZ Caffe

    ja mislim da neces moci da ugradis taj klip u tu stub linu od 175ice,,probaj ali tesko,,,,nema stublina dovoljno mesa,kolko se ja secam,,ali ako uspe svaka cast,plus moras da znas da stublina treba da ima dovoljno mesa da moze da se ohladi,,znaci nesme da bude pretanka jer ce se iskriviti cim se prvi put bude zagrejao,,a i sa mnogo malim kompresionim prostorom u glavi motora ce brzo prolupati,jer ce imati preveliku kompresiju pogotovu ako nebudete menjali lezaj na klipnjaci
  10. pozdrav i tebi
  11. pozdrav i tebi
  12. pozdrav i tebi
  13. pozdrav i tebi,
  14. ma ulaz ko ulaz al neki put je prreskup u odnosu na ono sto tamo dobijes
  15. pozdrav i tebi
  16. pozdrav i tebi
  17. ngk,ima ih na par pumpi u sv,,i naravno najbolje su
  18. ce gi sredimo bre,,mora i cetkice da se provere Će gi kupimo nove,ako ostanu pare od ovi skupovi???? heheheheee bogami neverujem,da ce ti ista ostati ;D ;D ;D
  19. e sad cu ja vama nesto da objasnim,,, 2005god,moto skup ,,spremam se uvece da krenem,,natankovao rezervoar do vrha,yamaha xt500,,,spakovao u kofer razne djakonije,rezervnu svecicu,ulje,odelo za kisu,patike itd itd,,stavio mobilni na punjac,proverio dokumenta,spakovao dokumenta u torbicu/takozvanu pederusu/,prebrojao pare spakovao u novcanik novcanik u torbicu, ,lego da njanjam,,,, ustao ujutro nakacio torbicu izljubio zenu i krenuo na put,,putarinu neplacam idem starim putem preko plane smedereva itd,,,stizem na skup u pola 12,,na ulazu neke zenske upisuju ko je doso ko nije otvaram torbicu da izvadim novcanik da platim ulaz ...SHOK UZAS ....nema mi novcanika,,,,nije zbog para schok nego zbog dokumenata,,,,,,,,,,,,,,,auuuu zovem zenu ,,kaze ostao na stolu ja sam vadila pare jutros za pijacu nisam ga vratila u torbicu soryy,,,,,,,e jebiga,stigo do skupa bez dokumenata para da me je milicija zustavila nadrljao bi,,,,,pitam ja onu zensku da ostavim motor napolju da udjem peske da nadjem nekog od mojih da uznem pare da udjem a ona kaze nemoze plati ulaz kao pesak pa udji .. ??? pokusavam da joj objasnim sta mi se desilo ,ma nju samo pare zanimaju za ulaz,,neki baja sto je sedeo tamo me lepo ispickara i kaze mi da se sklonim sa ulaza i da prvo platim pa udjem,,,,e jebem ti ja tu zaradu koju bi zaradili da sam platio ulaz sta bi bilo da sam imao kvar us put,da sam ostao bez para na neki drugi nacin,,,ma jok boli njih uvo za mene pare su im bile najbitnije a to sto sam dosao iz pizde materine na skup nije ni bitno,,nista pokupim pinkle krenem kuci us put sretnem par drugara iz svilajnca slavisu i krunica hvala im na ponudjenoj pomoci oni naravno ,nude pare vraticu im kuci ajde sa nama,,ma jok krenem ipak kuci psujem zenu u najvece usput sretnem sustera iz smedereva svratimo na pice u grad naravno na njegov racun,,siti se ispricamo,spakujem pinkle i pravac auto put ,,kod markovca proletim rampu,,kuci se isvadjam sa zenom i od sad proveravam sve sta nosim pre nego sto sednem na motor,,,nije sporno,moja greska,,nisam proverio ujutro dali je sve na svom mestu iako je u sustini zena kriva,,nije ni bitno mogli su da me puste da udjem peske nasao bi sigurno par prijatelja,,i posle ovoga mi kazite da im nije bitna zarada,,bitno je druzenje,,iz mog iskustva ipak mislim da i pare igraju veliku ulogu,,,,i
  20. ce gi sredimo bre,,mora i cetkice da se provere
  21. bokilic

    MZ Caffe

    Da ja ispravim tebe MZ ima 3 kompresione karike i Vuja se dobro izrazio - ostala mu je samo jedna (od 3) kompresione karike. upravu si ,,,ali sve jedno mz ima samo kompresione karike,,neki 3 a po neki 2,,,, :P
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja