Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. jel endurooooooooo
  2. pozdrav komsija
  3. pozdrav i tebi
  4. Robert Fulton,,cinimi se na douglas,,sam neznam bas model
  5. pozdrav i tebi
  6. pozdrav i tebi ;D
  7. pozdrav i tebi ;D ;D ;D
  8. extra ,motorce je ko bonbonce ;D ;D ;D ;D
  9. pozdrav i tebi
  10. pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  11. izvini ali dukatija 900ss sam posedovao i vozio i stojim 100% iza onoga sto kazem a to ja da ce ga japanac r naravno od 600cm pojesti i uzduz i popreko,znaci da nepricamo svi napamet,mislim malo fali pa da si mi rekao da lazem,znaci posedovao sam ga vozio i vise nikad nezelim da imam dukatija.,,naravno to je mozda samo moje misljenje,jesu lepi stabilni samo im fali japanska masina,ali bi naravno mozda sve bilo drugacije da zivimo negde gde je standard bolji gde bih mogao da dodjem do rezervnioh delova a da necekam 3meseca i naravno da se ima para za iste, Šta znači to "pojesti uzduž o popreko" ? Ako si mislio da je "japanskih" 600 ccm brže i jače od "žabarskih" 900 ccm,u redu...ali da li je to jedino mjerodavno i na kraju,da li je to jedino važno. ? mislio sam na masinu i na brzinu.a ne na stabilnost i kocnice,samo sam na snagu mislio a ne na ostalo,a povredilo me je to sto sam vozio tu makinu duze vremena i 100%stojim iza tog citata ,a ne da sam pricao u prazno
  12. izvini ali dukatija 900ss sam posedovao i vozio i stojim 100% iza onoga sto kazem a to ja da ce ga japanac r naravno od 600cm pojesti i uzduz i popreko,znaci da nepricamo svi napamet,mislim malo fali pa da si mi rekao da lazem,znaci posedovao sam ga vozio i vise nikad nezelim da imam dukatija.,,naravno to je mozda samo moje misljenje,jesu lepi stabilni samo im fali japanska masina,ali bi naravno mozda sve bilo drugacije da zivimo negde gde je standard bolji gde bih mogao da dodjem do rezervnioh delova a da necekam 3meseca i naravno da se ima para za iste,
  13. zar nije taj motor vec bio,,
  14. pozdrav i tebi
  15. pozdrav i tebi,,dobro nam dosla
  16. pozdrav i tebi,, dobro dosao
  17. moto guzii ;D
  18. neverujem da ce ni tebi zaverglati,,a na kurblu bez problema,,mada je najsigurnije staviti nov,,20 25 eurica i ne razmisljas miran si sezonu u svakom slucaju
  19. pozdrav i tebi
  20. pozdrav i tebi
  21. ma i maloj deci je jasno da su vozili prebrzo,,koje crno kuce su nafasovali,,,price za malu decu
  22. ma sve je lako kad imas kurblu,pa ti akumulator i potraje,evo meni je crko zelatinski ,nema snagu da zavergla ali da mi je motor na kurblu nebi ni znao da je oslabio a i mogao bi da ga vozim jos par godina,sad cu ga nekom dati ko ima motorce na kurblu,njemu ce valjati a ja stavljam drugi,
  23. pozdrav i tebi,
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja