Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. pozdrav i tebi
  2. pozdrav i tebi,pozdravi nam saleta krastavca,tvog komsiju,,,dobro nam dosao
  3. moz da bude nikad se nezna ;D
  4. pozdrav i tebi cipelicu
  5. bokilic

    bmw 1150 r

    prodajem u delovima bmw r 1150r , 19.000presao,neispravna elektronika
  6. pa dobro nemoze covek da prodje atv om pored rampe pa mora da plati mozda je ljubomoran na nas dvotockadzije
  7. pozdrav i tebi ;D
  8. pozdrav i tebi
  9. pozdrav i tebi
  10. pa naravno da se proleti,uvek krpa preko nje na 1km od rampe i gas
  11. pozdrav i tebi
  12. pozdrav sonja
  13. pozdrav i tebi
  14. enlez
  15. pozdrav i tebi,,jos jedan enduro vise
  16. mislim da je bilo prigodnije pitati sta je starije ,kokoska ili jaje ??? ma ljudi i mercedes ima svoje odlike ali ih ima i jugo,, :-X :-X :-X
  17. da nije slucajno horeks
  18. a zaboravili ste cudo od motora jednostavno besprekoran gas gas
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja