Sad me plašiš. Iako mislim da nije to. Trese meni volan već sigurno godinu dana, pa da je rama počela pucati sigurno bi već pukla. Zanimljivo da ne trese ni najmanje dok su mi ruke na volanu. Dok sam maknuo ruke trešnja počinje.
pa nemoj da pustas ruke ;D ;D ;D ;D
mislim da bi trebalo da proveris disk,ram ,gumu,nema mnogo mudrolije,
ja sam uzimao delove u dukatijevom servisu u novom sadu,mogu da ti pojurim i broj,ako nemas,ali mozes i da probas da nadjes kao sto rasa rece
skf,naravno prvo skini ili po manualu nadji koji ti idu,
kupis drugu i resio si problem,,,,,, ;D ;D ;D ;D a mozes i vizir promeniti narucis u luisu ,i resis problem,bar sam ja na mojoj staroj gacigi resio problem otvaranja tako,jer se izlizali zubci na samom viziru,
pa iskreno,par puta sam narucivao kod saleta u trsteniku,i uvek sam dobijao stitnike za ruke sa sve nosacima,tako da je moje bilo samo da ih usrafim,naravno uzimao sam razne modele pa cak i Acerbis.tako da mi nije jasno ovde u luisu da posebno kupujes drzace,,,a montira se prosto