Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. pozdrav i tebi
  2. 23,5v ??? ??? ??? mislis na 13,5v
  3. nemam pojma,da budem iskren,znam da sam u austriji video neke dodatne dekle i alnaser da se kupe za etz a,ali dalje neznam,ja sam pravio dinamo starter,ali se nije bas pokazalo nesto extra,ma i kurbla ima svojih cari
  4. na slici nema kofera,jer je slikana letos,ali sada ima kofer.
  5. covek je genije,steta sto je mlad otisao...
  6. pa tebi treba anlaser
  7. bolje je da izvadis to parce,nikad neznas kad ce da ti zaglavi pa neces moci da gurnes kljuc unutra,skini je pa polako ocisti,
  8. pozdrav i tebi
  9. pozdrav i tebi
  10. pozdrav i tebi
  11. pozdrav i tebi komsija
  12. pozdrav i tebi
  13. ma predstavio se odavno nego okacio sliku
  14. bokilic

    IZ Planeta

    to moze na zadnji tocak?
  15. pozdrav i tebi
  16. alo decko se uclanio jos 10.12.2006. 02:10
  17. joj kad bi ja ovde upao,,,,,morali bi da me puskom oteraju
  18. ma bre okreni ga naopacke,i istresi
  19. ma zavari i uzivaj ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja