Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. jel se ti to hvalis ili zalis ??? ??? sa ce ti skuter bre,, ???
  2. pozdrav i tebi
  3. ja nemogu da ga otvorim ???,kako si ga otvorio
  4. ma da tebi nisu krivi nosaci volana ???pogledaj malo i to
  5. ako je 4takta obavezno gurnes prst u auspluh i vidis dali nema ulja na prstu,ako ima nekupuj znaci da trosi ulje ;D
  6. pegaso ti ima 1 klip,a ostali napomenuti po 2
  7. ja cu opet da se umesam,vozio sam i imao po par meseci dr 600,dr 650 rs,xt500 xt600 xtz660,hondu dominator ,tengai 650,djebela 600,xl 500,i xl 600kle 500 i na kraju uz jos milion motora r,itd,,kupim apriliju pegaso 650,koja najbolje lezi koci,od gore napomenutih,i najbolje povlaci i kraj joj je najbolji od gore napomenutih,to je sve klasa 1klip...pa verujem da ce jedan ktm husaberg itd da odere i apriliju,prodajem je jer planiram afriku ili dobru boldorku,ali bi i dalje kupio pegasa.pa kp ima jedno klipca neka stane na crtu ili neka proba apriliju pa ce videti sta je bolje,a priznajem da se sa dukatijem nisam nesto navozao,e a vi kako ocete al evropski jednoklipci enduro su bolji od japanca,
  8. aj sad bmw nije 100%,,horeks ???
  9. pozdrav i tebi
  10. dobro nam dosao
  11. pozdrav i tebi
  12. ma ofarbaj masinu i uzivaj,farbanje ti je oko 200 e,,i kupis malo opremice ,i miran si za sezonu.
  13. taj slobin poslednji taxi je zavrsio kod jednog grobara u svilajncu,posle je protad nekom slobinom ljubitelju,
  14. dobro je proslo,,moglo je i gore,ali svako jeftino/bez povreda,bez skrsenog motora/ iskustvo je dobra skola
  15. pozdrav i tebi,
  16. pozdrav i tebi
  17. pa reci ce ti oni tamo gde si kupio motor kad moras ici na obavezne servise zbog garancije,to nesmes nikako da propustis naravno pod uslovom da kupis nov motor,a sve ostalo ces lako,podmazivanje lanca,provera svih tecnosti,pranje i ciscenje,tankiranje kvalitetnog goriva,ma prosto ti to ko pasulj,otvoris juser manual i sve ti pise
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja