Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. e maki dobra ti tablica,samo zr se vidi,a broj ??? ;) ;)
  2. Pozdrav i tebi
  3. Steta sto tudje drzave cene svoje gradjane vise nego nasa. I nasa drzava vise ceni tudje drzavljane nego svoje dokazano. zato im i netreba platiti auto put,kad nauce da nas cene,kad smanje cene putarine za motor mozda cemo i placati,
  4. pozdrav i tebi
  5. pozdrav i tebi
  6. Pozdrav i tebi,dobro nam dosao,koje motorce vozis ??? ???
  7. Pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  8. Pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  9. Pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  10. Pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  11. Pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  12. Pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  13. Pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  14. Pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  15. Pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  16. Pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  17. pa bolje da je platio servis,,manje bi ga kostalo
  18. Pozdrav
  19. Pozdrav
  20. Pozdrav bojane
  21. pozdrav i tebi..dobro nam dosao
  22. Pozdrav
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja