Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. e bem ti rukavice sam izgubio,nije opasno skijaske su,nema veze
  2. bokilic

    MZ Caffe

    stigla potvtrdjeno,,u komadu ;D
  3. i ja sam stigo,bilo je fino,,,
  4. pozdrav i tebi
  5. Pozdrav Vedrane!
  6. bokilic

    MZ Caffe

    ubuduce prvo sipaj benzin pa tek onda dvotaktol,ako si imao malo goriva i prvo sipao dvotaktol ,prvo je siso dvotaktol u crevo nije stigao da se pomesa sa gorivom u rezervoaru,,,,,pa napunio karburator uljem bre pravis greske ko pocetnik,znaci ubuduce prvo benzin pa dvotaktol,promuckas 5 sekundi i gotovo
  7. ok mozda sam se lose izrazio,alii,,,,,ipak mislim da ce da isamara sa ovim modelom mnoge proizvodjace..
  8. pozdrav i tebi,dobro nam dosao.p.s. kupio sam to jest stigle mi potkape iz tvoje radnje,super su nadam se da cu uzeti jos neku opremu
  9. motorce extra izgleda,a posto i sam vozim rotaxa znam da je agregat extra odlican
  10. nek vam je sa srecom
  11. a mozda nas i cujes :D :D
  12. jel si siguran da dolaziSH? ;D docice josh neki drugari iz kragujevca, chisto da znate dolazimmmm mislim valjda ti dolazis do mene :D pa pikamo zajedno
  13. pa poznavajuci apriliju,verovatno ce preteci japance a bogme i dukatija ;)motor je prelep,a 200 konjica nije malo........
  14. dobro si prosao,,dobro je
  15. Meni je onaj cikica sto radi na naplatnoj rampi rekao,citiram:"Ovi iz Svilajnca nisu placali pa su im sada stigle prijave,a ovi stranci ne placaju" Svratio bih ja,ali isao sam na sahranu,pa nisam imao ni vremena ni raspolozenja.Drugi put se javljam sigurno.Razmisljam se da li sutra da krenem.Ne rece mi niko da li ostaje dogovor da se mi iz bg nadjemo na jugopetrol pumpi kod zmaja(tempo,kvantas)? I jel se nalazimo u 10h tacno ili malo ranije? laze cikica ko lopov,,,,,al nema veze
  16. tolko opreme za ovu makinu ??? ??? ???
  17. ako vec nista neznas,nista ni necackaj,nego zovni nekog majstora mozes i obicnog mehanicara,nekog drugara d pogleda ,,i nek sipa malo goriva spricem u cilindar stavite novu svecicu i pali ,,,,
  18. Pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  19. kolko znam nikom iz svilajnca nije stigla prijava za to,,,to je dezinformacija,sto se zare princcc nejavi da svratis na kafu,,
  20. bokilic

    MZ Caffe

    ha ha stvarno je bolid :D
  21. za to ces otvoriti temu u u motorima,nego odakle si sta vozis i tako to,,,,pozdrav i tebi u svakom slucaju,,dobro nam dosao
  22. jel si probao u dukatijevom servisu u novom sadu,,ovaj 900ss nema nista u tabli,,bar kolko ja znam,mogu ujutro da ga procackam,posto imam jednog u garazi,,ali to nisu isti motori,,,,neznam kako da ti pomognem,da mi je u servisu lakse bi mi bilo posto imam dobrog elektronicara
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja