ubuduce prvo sipaj benzin pa tek onda dvotaktol,ako si imao malo goriva i prvo sipao dvotaktol
,prvo je siso dvotaktol u crevo nije stigao da se pomesa sa gorivom u rezervoaru,,,,,pa napunio karburator uljem
bre pravis greske ko pocetnik,znaci ubuduce prvo benzin pa dvotaktol,promuckas 5 sekundi i gotovo
jel si siguran da dolaziSH? ;D
docice josh neki drugari iz kragujevca, chisto da znate
dolazimmmm mislim valjda ti dolazis do mene :D pa pikamo zajedno
Meni je onaj cikica sto radi na naplatnoj rampi rekao,citiram:"Ovi iz Svilajnca nisu placali pa su im sada stigle prijave,a ovi stranci ne placaju"
Svratio bih ja,ali isao sam na sahranu,pa nisam imao ni vremena ni raspolozenja.Drugi put se javljam sigurno.Razmisljam se da li sutra da krenem.Ne rece mi niko da li ostaje dogovor da se mi iz bg nadjemo na jugopetrol pumpi kod zmaja(tempo,kvantas)? I jel se nalazimo u 10h tacno ili malo ranije?
laze cikica ko lopov,,,,,al nema veze
ako vec nista neznas,nista ni necackaj,nego zovni nekog majstora mozes i obicnog mehanicara,nekog drugara d pogleda ,,i nek sipa malo goriva spricem u cilindar stavite novu svecicu i pali ,,,,
jel si probao u dukatijevom servisu u novom sadu,,ovaj 900ss nema nista u tabli,,bar kolko ja znam,mogu ujutro da ga procackam,posto imam jednog u garazi,,ali to nisu isti motori,,,,neznam kako da ti pomognem,da mi je u servisu lakse bi mi bilo posto imam dobrog elektronicara