Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. Pozdrav
  2. Pozdrav i tebi,,sta vozis
  3. bokilic

    GPS?

    pa za nokiu n95 ti netreba modul,ona ima u sebi ugradjen gps,i radi bez ikakvog dodatnog modula,ima i karte na net u dzabana da se skinu,glasovne komande na hrvatskom,bla bla
  4. pozdrav i vama od komsija iz svilajnca
  5. Pozdrav tomice
  6. Pozdrav
  7. Pozdrav
  8. Pozdrav
  9. Pozdrav
  10. bokilic

    Dukac!

    al taj suplji motor kosta ko 3 tvoja motora,i priznatiji je u svetu od tvog,,,i bolji naravno,,,
  11. hm,,cudan kvar,abs ne radi na obrtaje,vec na citace sa tockova,,,cinimi se da nije povezan sa obrtajima,,,,,
  12. e do ...pa ti taxisti zasluzuju malo batina,,,,kolko je povredjen decko,ima li vise informacija,,,
  13. Pozdrav Doktore
  14. uradjen kompletan servis,motul ulje filteri,nastelani ventili, dodati i grejaci rucica..
  15. pozdrav
  16. pozdrav i tebi........
  17. postoji unutrasnja kontrola,ali vrana vrani oci nevadi...........
  18. bokilic

    MZ Caffe

    mehanika limarija farbanje,
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja