Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. pa nemoras da rasturas viljusku da bi promenio semeringe,,samo skines zastitne gumice i ispod njih su semerinzi,,i nemoj je rasturati ako nisi rasturao nijednu viljusjku do sada..........stapove si morao da povadis u svakom skucaju,,okrenes ih naopacke iscuri ulje,,i vrati opruge unutra
  2. Pozdrav i dobrodosao
  3. pozdrav i tebi
  4. pozdrav i tebi dobro nam dosao
  5. kupljenoooo upravo,,,,... ;D ;D ;D ;D moze lock.....
  6. pozdrav i tebi
  7. pozdrav i tebi ,,procackaj po forumu,mozda nesto i nadjes ;D
  8. pozdrav i tebi
  9. bokilic

    Beljanica

    komso sto nisi zvao da idemo zajedno...aj zovi sledeci put kad budes isao
  10. ma bes motor,bitno je da tebi bude dobro,motor ce se popraviti,,
  11. pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  12. pozdrav
  13. ma jok,,ja to svaki drugi dan radim,,,,stalno nekeinovacije,,nema to veze,,uostalom probaj pa ces videti,,ja sam danas stavio drugaru na dr a 650 2 u 1 otvoren to jest protocan lonac i radi ko sat a i bolje mu ubrzava
  14. ma nevarnici jer kontakt brava nema razdaljene pinove to jest kontakte,,pa i nemoze da napravi teslin luk,kontakti na bravi nalezu jedan na drugi ,,a i kad ga ugasis na kljuc izgubis i pobudu na alternatoru pa je sigurnije,,,
  15. moze,,,isto i kod mene je 1 klip dva karburatora,,2 izduva,,,sigurno ce biti glasnija
  16. Pozdrav Jovo
  17. ja sam juce namontirao 2 u 1 ,,malo malo ;D bucniji auspluh na motorce,,i moram priznati da ide malo bolje,,bolje poteze,,,,ali je i bucniji....ali na svu srecu original auspluhe mogu vratiti za 10 tak minuta,,pa mogu po potrebi menjati,,,jedan klip 650 cm cuje se vise nego dobro...
  18. pozdrav i tebi pero..
  19. bokilic

    kocione gumice

    vidi kod saleta u trsteniku,mozda ima neku rasparenu garnituru
  20. zamislio i upravo prosledjujem csi ju odgovor...
  21. Fantic 203 250cm trial bike
  22. bokilic

    MZ Caffe

    magnetno paljenje je cudo,,ja ga vec 20godina stavljam na mz a,,samo kad je 12 volti jos je bolje,a moze i od jawe babete da se stavi,mada je tu joska da nesto lepo napravi
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja