Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  2. na plasi se i na japancima se menjaju diskovi na 50000,isto po 2 puta kad su na testu,,i japancima crkava elektronika,a licno znam i par ljudi sto su im novi japanci zveknuli na par hiljada km,,
  3. pozdrav bmwejasi
  4. cestitam ,da se lepo navozis ,,,
  5. pozdrav
  6. pozdrav
  7. pozdrav i tebi
  8. neznam za vas ali kod mene u garazi su uglavnom evropljani zastupljeni,,i to sa velikim razlogom a to nije samo zato sto su prelepi nego su i dobri,estetika im je perfektna,kad pogledam dukatija ,danas stigo ;D ;D ;D neznam dal mi je on lepsi ili neki budjavi japananc,pegaso je prica za sebe,jednostavno prelep,bmw mi je tu i tamo,,mocan,ali mislim da kad bih sad tu parkirao japanca da bi se pokvario ceo utisak lepote,priznajem da je dukcu masina slabija strana ali mu je zato lezanje i kocenje perfektno,ali verujem da kad desmo razvod nebi bio patentiran i zasticen da bi ga i japanac stavljao na svoje motore, taj zvuk sto dukati ima nema nijedan japanski motor,i verovatno nikad nece imati,.to sto smo ziveli u senci japanskih motora neznaci da su oni stvarno i najbolji,alo ljudi postoje i evropski motori,pa ko nije vozio italijane nemoj dzaba da ih pluje ,sto znaci nehvalite magarce koje ste jahali dok neprobate prave konje,jer samo ljubomorni i oni koji neznaju ili nisu probali mogu da pljuju predivne evropljane,trenutno su mi r,turer i enduro motori evropski u garazi,pa ko voli nek dodje da vidi uzivo sta su motori ...samo da napomenem da sam ratovao i sa japancima al evropa je evropa,kupite evropljanje pa se malo vozite nemojte samo da pljujete i da hvalite nesto dok neprobate drugo,bas bi voleo da se pojurim sa nekim endurom od 650 japancem,da mu objasnim na licu mesta sta je italijan,mada necu ni morati sam ce videti ko god da proba ,a isto vazi i za dukca,jes da je malo slabiji po pitanju snage,al dzaba po krivinama rastura,a sto se bmw a tice ..pa zna se da je najbolji turer,,aj ostajte u zdravlju i veseljiu i stanite na crticu pa cemo posle pricati,,,,,t
  9. bokilic

    Kaciga Caberg Flame

    a cena ???
  10. puch,
  11. bokilic

    bmw 1150 r

    prodati svi ostatci,moze brisanje
  12. 4/4 ;D ;D
  13. pozdrav i tebi
  14. bokilic

    BMW R 1100 RS

    evo imas kod mene u garazi,danas pazario r1100rt,nije BAS moj ukus al jbg
  15. a posto smo u komsiluku i ja bi jedan, ;D
  16. svaka ti cast,pravi majstorluk,odradjeno kako treba,alal vera,
  17. pozdrav i tebi
  18. pa treba marko da je otvori,,,4/3 za teneru
  19. citaj malo,,3/3 je za sad,
  20. nije 1/1 nego 2/1za afriku,
  21. predomislio sam se od kad probah super tenere,, moj glas ide za super tenere,afrika je krs... ;D
  22. pozdrav i tebi,,odakle si sta vozis ???
  23. pozdrav i tebi
  24. pozdrav i tebi
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja