Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. bokilic

    menjac?

    mozda ti je lose ulje,a mozda i samo da nastelujes nozicu menjaca,meni dok nisam promenio ulje krcao po malo iz prve u drugu,sad se to sa promenom ulja vise necuje
  2. Budi dobar pa otvori temu Everton GPS, napravi opis za sve nas koji bi želeli više da pročitamo o njemu osim toga da lepo izgleda i da svašta piše na kutiji za male pare. Ja bih voleo da pročitam utiske onih koji su ga koristili, kakve su karte, kako se uređaj ponaša u vožnji i sl. Ima jako dobrih i papirnih karata za male pare, samo ne znam kako nije nikom palo na pamet da ih upoređuje sa Garmin zumom? ??? ;D ;D ;D ok soryy samo sam hteo da kazem da ima i jeftiniih,a bio sam na prezentaciji danas neradi lose mapa je odlicna ima brz odziv itd,, mada nisam imao prilike da probam garmin,,tako da kad ga budem video probao znacu i razliku,,,,sory jos jednom
  3. zato prvo uznes pare ,pa nek se provoza pa ako padne sam mu kazes upravo si postao vlasnik motora,a cim ga zavrti u crveno pare ne vracas,nek nastavi da ga vozi,,jos nedaj boze neki taliban koji nema ni vozacku a ti mu dao motor u ruke pa najebes i ti ,,neka fala,vozacku na uvid,pare u ruke pa nek proba,posle je kasno jos moze da te tuzi da su ti gume bile celave kocnice lose,,,,,,,,,,,,,,,i na kraju ako nepadne ,gazio motor u crveno skako po menjacu,tebi nesto crkne ispadne da si hteo da ga zajebes,,,
  4. iskreno kod nas u sv . ima everton gps za 22000 din,sa mapama evrope srbije,blu tutom neki silni cd i, 4,5inca monitor punjaci za kola za kucu,ima ruter,za divno cudo svaku ulicu u sv pa cak i okolna sela su upisana sa ulicama,,onaj galebov je 0 ,,,pa mislim da je jeftiniji taj everton a odlican je bar kako sam ga ja danas gledao...
  5. bokilic

    menjac?

    a kako ti je nastelovano kvacilo ???
  6. vredi svaku paru koju si dao,,lepo motorce
  7. bokilic

    menjac za xt 600

    jel model sa kurblom ili sa kurblom i alnaserom,,imam ja menjac,javi mi se na pp
  8. probao ja sa njim pa nista,
  9. rsv imas lika na forumu prodaje guzija fakonca 500
  10. iz 175
  11. vashod ili tako nesto ???
  12. mozes i razblazenom sonom kiselinom,ono obicnom za kupatila pa ga posle dobro isperi vodom,i malo ga kuckaj nekim mekanim drvetom sa strrane,bar ga ja tako cistim,naravno nesmes ga ostaviti da stoji u sonoj kiselini,5min maximum pa ispiranje,znaci sioas kuckas pa isipas pa ispiranje ;D
  13. ja bih uveo jos strozije zakone,a ne da mi fufe sa telefonom u jednoj i volanom u drugoj ruci voze 100kroz ulicu gde se deca igraju, a tehnicki bi uveo kao na zapadu da bude a ne da se sakakvi krsevi voze,pozdravljam nove zakone i treba strogi da budu svaki vozac je potencionalni ubica i samoubica,a za roditelje maloletnika za volanom bih uveo zatvorske kazne
  14. bokilic

    MZ Caffe

    skidol ni slucajno ne koristiti,vec smirgla pa polako,krpiti isljucivo sa poliester setom iliti staklo plastikom i naravno sitnom metalnom mrezicomradi ojacanja pukotine,,a popravljati razna udubljenja plasticnim bodijevim gitom,a sto se tice farbanja ako je vec ofarbana plastika nema potrebe za plastik prajmerom,to ti je isto sto i spric git,ako se nesnadjes zvrcni me lakse mi je da ti objasnim ili daj da ti ja to odradim u zamenu za prasence jagnjence ;D ;D ;D ;D,ako pamtis pokojnog kicu trkaca,plasticara, kod ats a ,onda zznas i mene ja sam radio kod njega,a nisam upucan od cega je ta skoljka
  15. pozdrav i twebi ;D
  16. pozdrav Boxer dobro dosao,,da mi nisi komsija slucajno ;D
  17. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  18. komunisticka masina ???
  19. pozdrav i tebi
  20. kod mnogih motora Za svajcarsko trziste ,se bregasta samo prezupcuje za 1 zub,to je bio slucaj sa mojom aprilijom i sa jos par motora koje smo doterali iz svice,na lancaniku usisne se obocno nalaze duple oznake,ch za svicarsko trziste sa ogranicenom konjazom i e za evropsko trziste to jest za punu snagu,naravno postoje razlicite bokade ali to vec zavisi od tipa motora,u 70% slucaja je samo uzubljivanje bregaste,,ali nemora da znaci da je to kod tebe
  21. cruzer ili r makina
  22. On nije ziveo u tom veku (November 14, 1765 – February 24, 1815) pa nije on jedini na ovom svetu sa tim imenom aj proguglaj jos malo
  23. puna linija znaci da uopste nesmes da pretices,nema veze dali si je presao ili ne,a ti pretices auto u svakom slucaju tako da si kriv,sem ako taj auto neda migavac,to znaci da ce da stane skrene itd Pa sad, ako cemo po zakonu, ne smes da ga obilazis ni ako je dao migavac, kakve veze ima njegov desni migavac sa zakonskom dozvolom za preticanje? pa to znaci da ce da stane pa kad se ukloni vec se smatra skretanjem bar su meni tako objasnili kad su me kaznjavali,,,posto mi se isto desilo pa mi je cika pandurac objasnio da moram da platim kaznu ,,,a da je vozilo dalo migavac nebi morao ;D
  24. puna linija znaci da uopste nesmes da pretices,nema veze dali si je presao ili ne,a ti pretices auto u svakom slucaju tako da si kriv,sem ako taj auto neda migavac,to znaci da ce da stane skrene itd
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja