Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. bokilic

    GPS?

    a bogami 70e nije ni malo 70e je velika kinta za taj nosac,mislim da mu je cena prevelika,da je 20 30 e pa i ajd al 70ee
  2. pozdrav i tebi
  3. gledao sam na discoveriju emisiju o njemu,svaka mu cast,covek je imao neprevazidjen kliker za posao ali cika raka ga uze pre vremena. ko zna kakvi bi mu bili sledeci motori i verujem da bi postao visoko kotiran u moto industriji da je ostao ziv,
  4. ko nema dobar stomak bolje da negledav :-[
  5. pozdrav i tebi,mozda mozemo da ti pomognemo da sredis makinu
  6. pozdrav i tebi ;D
  7. pozdrav i tebi,,
  8. pozdrav od komsije iz svilajnca ;D
  9. ma kaki radari meni je cim izadjem na auto put tablica u koferu ;D ;D ;D
  10. http://home1.gte.net/res0ak9f/bike.htm mislim da je to na ovom sajtu,,live ti ride-ride to die
  11. hvala bogu ,prvi korak,nadam se da ce biti zadovoljan i taj zamenik ministra i da ce nam pojeftiniti registracije,svaka cast noco ;D ;D ;D
  12. a jel englez
  13. englez
  14. http://www.meteos.co.yu/ meni je ovaj ok,,jes da ne bleji stalno po desk topu ali je bas dobar http://vreme.yubc.net/prognoza3dana.php?kv=61881&idg=13&idz=1&idf=345
  15. pa jes kad sam ti na skype poslao sta je ;D ;D ;D
  16. ma skidol nije nizasta,moj savet ti je da ispeskaris deo,pa da ga ispoliras,a nece svaki lak da se dobro uhvati za aluminijum,znaci peskarenje pa poliranje, ;D ;D ;D
  17. http://www.powercommander.com/powercommander_iii_usb/powercommander_information.aspx evo vam objasnjenje cemu sluzi powrcomander ,pa ce van sve biti malo jasnije,
  18. pozdrav i tebi
  19. pozdrav i tebi
  20. pa dobro aj preko veze ako moze,,, ???
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja