Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. ma i ja cu uzetu jednu,bas mi fali
  2. i od mene imas rezervoarce,od 1litar naravno ;D ;D ;D ;D salim se ;D ;D ;D napunicu i ja jedan rezervoarcic,ajmo ljudi jos podrske ;D
  3. pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  4. pozdrav i tebi ;D dobro nam dosao ;D
  5. da nije to bilo pretprosle godine za moto skup u jagodini,posto su mlatili nekog lika bas zbog gadjanja flasom ??? ??? ???
  6. dobro nam dosao bobice
  7. ....dobra ti ova... ;D zbog jedne budale mrzi sve motorase ,a nezna da nismo svi idioti,pa potkralo ti se neko slovceeee :P :P
  8. pa ta mrznja tako da se izrazim pocinje jos iz amerike ono kao andjeli pakla trte mrte sve narkici slusaju losu muziku piju prave cuda,hipi pokreti komune ,,,bla bla ,,e sad pola je istina nije da nije al postoji i ona druga polovina koja je ok,sebe ubrajam u ok polovinu,moja komsinica smatra motorase za kretene neko joj nekad dizao buku ispod prozora pa smo joj sad svi isti jbg zbog jedne budale mrzi sve motorase ,a nezna da nismo svi idioti,pa eto ti mrznje ;D ;D mnogo ljudi ima zelju da sedne na motor a nema para vremena pa nas vole,,100 ljudi 100 cudi,100 zena 200 sisa ;D ;D ;D moja tasta nemoz ocima da vidi motor ima strah od motora,moj tast jedva ceka da dodjem da sedne na makinu,moja zena pola pola moj surak je buduci bajker, pa ti vidi kako su podeljena misljenja, ;D a panduri nas nevole nikako sem baneta divljaka iz bgd a ;D ;D ;D odma kaze krimos narkos vozi motor jurca po ulici ugrozava saobracaj ;D ;D e pa nevolimo ni mi miliciju ;D ;D ;D
  9. zna covek posao,svaka mu cast
  10. pa gde si ti igore,obrisi sanduce nemozes da primis pp ;D ;D
  11. bokilic

    Modeka

    jakna je do j..a pogotovu za te pare ;D
  12. trans alp?africa?>
  13. motor je prelep ;D ;D ;D
  14. bokilic

    Disk kocnice

    a evo malo jos skolskih primera diskova i kandzi
  15. pozdrav i tebi
  16. pozdrav i tebi ;D
  17. nek ti je sa srecom nova makina,posto bila?
  18. ma regler nije,royor ako ti je rekao na r,e a rotor nije bas ni jeftin,rezervni je 50tak evrica
  19. bem ti ala ljudi rade,,svaka im cast :o :o :o :o :o
  20. dobro dosli ;D
  21. vostok ???
  22. pa bar dr a palis ko od sale,njega mozes i rukom ako si mal jaci u ruke ;D on je prost ko pasulj za paljenje naravno samo treba da ga naucis posle .... ;D ;D ;D ;D ;D
  23. rus,dnjepar ural ???
  24. pa jesi bio donekle u pravu,,nekima koji neznaju moras opisati do detalja ;)jer ako ga bude palio sa stisnutim dekompresorom nikad ga nece upaliti,
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja