Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. http://uk.youtube.com/watch?v=N63UsX-99ig&feature=related evo jos jednog interesantnog videa
  2. sto jes jes jos bi i tebe trsili .....
  3. ma povecace oni i na 2000 pare su u pitanju,,neverujem da ce drzati do nekog principa,jedino ako nemaju neku racunicu da ga prave
  4. pa naravno da moze,,,MOZE I PRST U OKO AL BOLI,,,,,,,ma ovo je srbija sve moze,,na mom zadnjem tengaiju je neko ufasovao elektroniku od bt a ,,radilo je samo me malo na leru zzzzezzooo ali sam ja bio vredan i kupio original vratio konektore na mesto i sve je bilo ok,,,,,a sto neko rece sijalice slobodno menjaj,sve pasuju,doduse moze i poneki regler od auta da posluzi,po neki tiristor,po neka bombina,,,,,,
  5. kupi iskrinu naravno
  6. ma najgore je sto naprave stetu i pobegnu od odgovornosti kao da ih boli k.u.r. za sve,,,ebe se njima sto je to tvoja makina odu kuci i zaborave na tvoju muku preznojavanje po servisima i naravno rupu koju ces imati u novcaniku.to sam ja osetio kad mi je jedan naduvani pijani kreten na bajku sa trajkom opalio motor i otisao,ma odu kao da nista ije bilo,,sve bi ja to ebo po kratkom postupku
  7. meni je najbolje islo sa yamahom dt125 sa r ventilom,,ustajala je drugom trecom,,imao sam nekako punu kontrolu nad njom,,sa aprilijom imam problem kad je uspravim da kontrolisem zadnju kocnicu nekako mi neodgovara polozaj nogostupa,,,a i kao so rece mrle valjda mi zao da joj nesto polomim a i zena dete...........
  8. +spoljna bombina
  9. pa at se i malo teze dize????ma neznam ni ja najbolje al aprilija dosta gresaka oprasta pa se vezbam,,al stara dobra xt je zakon,,,nju mozes tockariti kolko oces,
  10. ma dobro ajd neka plati kaznu opravku pa za kaznu nek digne noge i oprosteno joj je...
  11. :D :D :D :D :D :D
  12. pa neka plate fukse u kes parama,,,....da necekam sudove osiguranja itd itd,,verovatno ce ih sud terati da plate,ali dok se sve to realizuje....
  13. zato sto ima problem sa baterijama u tabli,
  14. nsu nema gumice na glavi fabricki,sem ako ih ti sam neumetnes,,ili ako ih vec neko nije umetnuo,,a inace se cas posla umetnu od auta ima gumice ventila u obliku sesirica i nalaze se ispod plocice na koju naleze opruga ventila , 100 posto. 175 nema,,za 250 se nesto nesecam,,ali kolko gledam ovu rezervnu glavu,cinimi se da nema
  15. pa dodji kolima
  16. nsu nema gumice na glavi fabricki,sem ako ih ti sam neumetnes,,ili ako ih vec neko nije umetnuo,,a inace se cas posla umetnu od auta
  17. jeste li znali da stara bmw 3 ima self dijagnostiku???? jos iz 85god?? http://www.pelicanparts.com/BMW/techarticles/JF-Tech/E30_E36_On_Board_Diagnostics%20.htm a kako je smesno da su mi do pre neku godinu uzimali pare za to
  18. pa usravi zalemi itd, zice za akumulator ako to mogu tako da kazem,pa radi lakseg rada ja licno uzimam one male plasticne okrugle osigurace obicno su bele boje/kuciste / za auto radio kasetofone povezes+ preko njega i resen problem
  19. pa spoj samo na akumulator eventualno stavi osigurac za svaki slucaj,naravno da radi bez kontakta i resio si problem..
  20. jel se secas kad smo se vracali iz zajecara kako smo pokisli i kako smo se smrznuli,,,,,,cini mi se 2005 ili 2006?????
  21. e pa da mi je motor u garazi lako bismo se snasli....
  22. opet samog sebe citiram,,retki su pravi klubovi kojima nije stalo do zarade,pa svi danas rade za pare,,,,,a za ljubav i dobro doslicu???????
  23. pa kazu da je dobar,,,,zna dosta forica i fazona....probaj sa nekim karburatorom od mz a 150,,cinimi se da ga je jedan moj drugar stavljao,,samo je nesto oko flansne doradjivao na strugu,,,
  24. e oni su skroz naskroz isti...
  25. a bre nemo se svadjate oko gluposti...lomnica kad dolazis na pice u svilajnac i da vidis pravu makinu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja