Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. dobro de,slicnu makinu nosi
  2. p.s. dacu karburator besplatno ko hoce da budzi mz u,,,,,,
  3. dobro onda cu da kupim ovo pa nek me kaznjavaju do mile volje za brzu voznju
  4. ja sam za,,mislim da je ideja ok,,
  5. zato cemo svi da kupimo male motorice,kao sa slikice i polako da vozimo
  6. kod nas bi odneli i kucicu sa hard diskom i kameru
  7. bese freewind nosi makinu od dr a 650????
  8. proveri i kabal od mase na akumulatora do rama i do masine,,,
  9. evo nestom blejim po brosuri,,pise da kad se olaksa radilica za 270gr,pa se isti skinuti materijal nadomesti aliminijumskom plocom /mora ostati ista podkompresija to jest povrsina radilice/,da se dobija od 1000 do 3000 obrtaja naravno napominjem i da pise da se gubi malo snage na niskim obrtajima,a imam ja jedan lep bing karburator ako nekom treba,bio je na mom mz u sa kog sam pao,iso je ko blesav ali nemam pojma od cega je,
  10. i na tarabu pise,,,,,,bolje neki ampercic jaci,,,,plus nastelovani pikapici,,,,,,
  11. dobro nam dosao dragane
  12. evo jedan lepi motoric so je lep.....al ga svi znamo ali ga nikad nismo uzivo videli
  13. pusti discoveri odma pa ce da vidis sta je motor dizel klr
  14. ssrujo de ga iskopa????
  15. zato sam i napomenuo TREBA POGLEDATI CELU BROSURU i uraditi naravno za 4ks,,,,,,,ja sam mz om 1990god iso u grcku i lepo me je posluzio,,,,,,zato i mz treba da ostane takav kakav je,,sem spoljasnosti koju bi ipak trbalo malo preurediti
  16. pozdrav i tebi batice
  17. mislim da je dukati medju najbucnijima al bez japanca nema dobrog rezanja
  18. mislim da je guzzi
  19. alkohol jeste krivac ohoho al ce da zabranimo i pivo na moto skupovima,,,,al i ja se skrkah u par rupa na sred krivine,,,pa nikom nista,,a o brzoj voznji,,,pa cik sedi na brz motor pa ga vozi polako,,,,,zato ja vozim kornjace,,,mada dzaba dok se svest u narodu to jest vozacima ne preokrene nema nista,mada sto se mene tice nemam nista protiv zakona te vrste pa nek svako vozi kako oce al nemo posle da kuka kad ostane bez dozvole,,,,nemci udaraju mnogo bolno po dzepu al ce ovo da boli mnogo vise,,,a i 50odsto vozaca bi palo na testovima i voznji kad bi na putu bili zaustavljeni i na licu mesta ponovili polaganje,,
  20. bravooooo 900 ss krs nad krsevima,lepo ja kazem japanac svaba italijan pa tek ostali.......dukati je ipak krs,,ram kocnice ogibljenje extra masina nula,,,,talijan plus japanska ili svapska makina i nekako,,,,,a to vise u moju avliju ne ulazi sad ima novog vlasnika mada dolazi uskoro na servis pa cu mu snimiti grmljavinu iz topova,,to je jedino od makine sto mu vredi..nista bez 4 u red,,ili za moj ukus 1cilindar enduro...
  21. pozdrav dobro nam dosao
  22. nemoze promasio si za malko,,,,,,,,,joj da mu cujes ova dva topa sto grme,,,,,,,vruce vruce,,,,,,,motor je inace za americko trziste,,limitiran na 80ks,limitator izbacen.............stavljene original dizne i kaisnici za zupcenje svega101ks bi trebalo da ima,,,,nikako da pogodite sve ga ciljate gore ili dole
  23. to nikako dok ne carinim jos neki,,,,,,neku lepu afrikicu ili gucuja750 stop carini neeeeeeeeeee jos mesec dana bar
  24. nije ni jedan od njih,,,,al si blizu vruceeeee,krs koji me mucio danima. tela zena zbog njega da me ostavi samo kad ga upalim doduse,dok je ugasen nije kukala,,
  25. svaki dr je dobar al snaga ono ovo svi se kvare ako se kretenski voze,,
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja