Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. sstrujo ako pogodis sta je ovo dacu ti da provozas evo pomoci i to je jakoprdalo
  2. jakoprdalo[/img]
  3. kaze se dete grujice/???????ak se nevaram,
  4. uh uh pa ti si moj godisnjak a ja do 95god ziveo na zvezdari,,olimp,,,,,a za ono dete sam se salio tako se kaze,,,,
  5. ili nsu 350
  6. za 1800 cu ti dam pegasa 94 ko novog,,1800 je mnogo za dr a350,pa za te pare kupi dr650rs model,,,,
  7. ma ja se provoza danas jedan krug ,,evo jos nemogu jaja da razledim,,,,aj za ruke i noge nije bilo strasno,,,a bogami potkapa je zakon,,jos samo da smisle neke toplije gace,,,
  8. sto ovo lici na horeksa,,,,
  9. dobro nam dosao i ti,,,
  10. dobro dosao,,i kupi afrikicu ili pegazusa pa da se slatko navozas,.,.,
  11. al bi mi u jugi najebali sa privatnim radarima,,,hvala bogu sto je poyitivno sto bar za necim zaostajemo za svetom,,,,,ajd jos malo fotki...
  12. ukratko -skratiti peraja,napraviti ureze na celu klipa ka usisu i izduvu,e sad ide jeba sa karburatorom i auspluhom a to vec moram da skeniram ili da fotokopiram pa dase vidi, povecati prelivne kanale do zareza ususni za 0,5mm i izduvni zza 0,5,,,,,ali dosta je izbusiti diznu zarezati klip staviti veci to jest otvoreniji izduv,i naravno polirati kanale obavezno,,posto nemaju svi uslove za sirenje istih,obrusiti glavu to jest na strugu skinuti za 0,7mm naravno obraditi i spoljni venac i eto to malo obrtnog momenta,,,pise i za radilicu kako je olaksati pa se dize i broj obrtaja za nekih 1000 pa do 3000rpm u zavisnisti od paljenja,,,,ali se tada gubi snaga na malim obrtajima pa trazi da ga malo przis,,,mora se videti brosura,,,da bi se moglo knjiski po ps u odraditi,,,,
  13. nije,na hrvatskom je,,al nije ni nesto extra,,,4ks,,jedva da se dobija,,,,dobro ni to nije malo tamam da ,,,,,produzis prenos za 1 zubic i eto brzine,,,,,
  14. dete vujice ja sam auto mehanicar,,imam i moto servis,2radnika,neznam najbolje da kuckam pravopis mi je ocajan al znam mz u u prst a da ne pominjem oko budzenja friziranja itd itd sta sve znam,,,prema tome mani pravopis nego pitaj ako nesto neznas da ti lepo objasnim,inace nisam od onih napaljenka sto samo japance voze,,,,,,,,,,,,,,,,,,vozim ja i oldajmere i poneki mz padne u ruke,,,,,,,a ima i jawi samo redje,,,,,,,,,,p.s.ko da cita 34 strane,,,,,,,,,,ako nekom treba imam i prirucnik za friziranje mz a i jawe tvinke
  15. kakve su prognoze????????nadam se da nes u bajbok,,mislim trebalo bi da te oslobode
  16. ma to je bilo pre 10 god,,,lako se spusta vila,odredis koliko odneses kod strigara prekratije nareze navoj i gotovo,naravno to kratis permanentno i oprugu,mislim da sam je kratio za 5/6cm, i naravno tocak 16,,,,plus sam imao i gace,,donji oklop ispod masine,,neki su kacili i dva diska,,al kazu da je preterano,moj ortak je stavljao i al felne,,,al je imao nekih problema sa zadnjom vilom valjda je stavljao presirok tocak pa nesto oko lancanika nije bilo ok,,,,,,,,,a na njegov zadnji disk od bt a kocio ko lud,,,a tada se rucno motalo elektronsko paljenje pa smo jurili tv majstore za tiristore bla bla,,,,,,,,,bilo je ranije i oklopa za mz a neznam sad dal ima da se kupe,,,,ja sam obozavao ts a 250 4 brzine,,,al sam preradjivao 250ety a,,,,,,,,drugi disk napred mozes da stavis kao ukras nemora da koci al ce lepo da izgleda/////
  17. bokilic

    Rdja

    probaj da ocistis pastom,ima i sredstav za o u louisu,ako zaseres nadji neku lepu nalepnicu pa zalepi,nesto sto ne bi ruzno izgledalo,mozda sa nekog skupa ili slicno mislim da ti je ovo najbolje resenje
  18. pa jel te osudili i tako to,,,,,,bitno je da si ti proso dobro,,o pokojniku sve najbolje ma kakav je bio,,,,,
  19. ma cim je 5c vec je zima brrrrrr
  20. Takođe je vidno prisutan povećan broj kamera-radara (privatnici) što će im u svakomkako privatni radari??????p.s. svaka ti cast zaomi sto nisam bio tamo
  21. pa neginu svi od brze voznje,ima i onih koji se spotaknu na rupicu od 1metar sa jedan metar pa sekciju za puteve niko nedira,,,,,e tek kad se to sredi mozese udariti i po vozacima,,,,,,,,,
  22. ljudi kad vec izbusite cilindar na my u izbusite i diynu,,veca kubikaza trazi i vise goriva,gde je vise goriva ide i jaca varnica/svecica sa vecom toplotnom vrednoscu/plus malko ranije paljenje od standarnog,a potom ide i vece izduvavanje naravno,i onda on ide kao lud,ortak ga sklapo ko munja mu motorce,,jes da sam mz a vozao pre 10god al sam sa njim iso na more pokazao se extra na putu,,,udoban je nema sta jos kad mu stavis 16 i napred i pozadi spustis prednju vilu uradis dobar prenos delorto od pandurskog bendze sportski volan pozadi disk od bt a e kako to lepo klezi i klizi po krivinama,,cak sam pravio i enduro varijantu,produzivao vilu ,bla bla e mza je cudo za budzenje,samo napred.....
  23. dobro nam dosao i bolje nas nasao
  24. pozdrav i puno lepe voznje sa pravom makinom,,jes dobar bendza
  25. pozdrav od borisa za borisa,,,imenjace zelim tim puno predjenih kilometara
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja