prodajem moje lonce auspluhe kako god..
za tdm,a 2u1 moze i montaza 70e,
i mali kratkotrzajni sebring koji ima fenomenalan zvuk,bio na kawi 1100,,
jedan je bio predvidjen za zenin mottor drugi za moj,ali..zena je imala udes motorom ,sad su drugi prioriteti...
sebring 50e...
063697094...
upload img
a da probas zeko da ispustis vazduh ponovo,ali vakumskom pumpom a ne rucno,
do sad tako resih 50%slucajeva nerada abs. svaki bmw je osetljiv pa cak i auto,,nece to tako pumpaj odzracuj pumpaj. .nego vakumsku pumpu i odzraci sistem.
a cime mazes lanac,da ti se kojim slucajem ako ga mazes uljem ili slabim sprej6 ne nakuplja tu,pa kad se zagreje pocne malo da kapucka bude sve masno pa mislis da kaplje. .