Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. to su specijalni unikati,doduse ima tu i manjka okolo al smo nadomestili
  2. bokilic

    TDM Srbija

    pa jesam
  3. bokilic

    TDM Srbija

    ma,nema veze sa tubama,moram ja da ti uzmem meru,da vidimo blokadu da nema slucajno,a nije iskljuceno. .
  4. 100e sa lancem i lancanicima novo i ne razmisljas,kod mene
  5. Izbaci,nista neces izgubiti,
  6. Makar kacigu da nose. . . Mnogo života bi bilo sacuvano. . Ovde komsija koji i nije neki vozac a motor vozi samo kad uzme na krug dva od nekog nece kacigu,kaze gusi ga. . A to je kaze jedan krug,taj njegov krug sto je pre neki dan napravio bez kacige sa nekim raspadnutim krsem od 636 bez auspluha je digao pola pazove na noge. kroz moju ulicu druga treca blokada. .sreca bez kacige pa znaju da nisam ja
  7. bokilic

    ktm 500 vazdusar.

    I ja sam imao jednog,isto menjac u maleru,otiso za mitrovicu,za jednog znam gde stoji,al je otisla radilica nema klip cilindar, nema ni karb ja ga uzeo
  8. karburator i nije predvidjen da zaustavi protok .jeste dok motor radi,ali. . tome bas i sluzi slavina,jer pritisak u rezervoaru moze da se poveca i na 0,5bara,sto je vec dosta,ventil u cepu neodrai svoj posao i eto muke. . elektro ventil sa dobrim protokom i resena stvar,
  9. pa promeni automat. . sta je tu problem
  10. bokilic

    ktm 500 vazdusar.

    a da nije taj ktm zavrsio na kraju balade sa crknutim menjacem,pa su ga tako svi prodavali. .
  11. ne,za sada ne,sta ih muci,mozda mozemo da ih sredimo
  12. Trebalo bi,samo vreme da nadjemo
  13. koja je cena za kešone u evrima
  14. pa nije neko maltretiranje,al 15 do16l plina pocuca u gradu,po pazovi da budem precizniji,a zenin 2.0 zna i 12l plina da pocuca u gradu,sekventi oba stag300 isa 2,antartik isparivaci,poradjeno na mapama i vremenu ubrizgavanja,gubitka snage nemam,idu kao na benzin,povezane lamda sonde,na 3.000 sam preradio isparivac sad u at13 super pa cemo videti,
  15. pa tesko dizel 2.0 da ide bolje od benzinca 3.0.
  16. bmw je 3000cm,i cuca 16l plina u gradu,a nestedim ga nimalo
  17. stavi k&n,resices problem. .
  18. a,jesi li probao sa starim filterom,ili cak da ga dobusis. .da bi mu dao vise vazduha,nako jednu cetvrtinu mu izvadi radi probe,iseces ga na kraj krajeva servis pa ce majstor to da odradi. .
  19. eto ,dobih ideju da pazarim neki maxi skut,i da mu cusnem plin,jeftina voznja, a meni je sve jedno koje je pogonsko gorivo
  20. e to da vidis kod union karic,mada se tesko nalaze,bitan je protok unutra makar 5mm.slavina te jebava,cas radi cas neradi
  21. kupi pan evropu i vozi se kao covek,4cilindra nema da tresu,pouzdan,poveci motor,honda. . .
  22. filter vazduha mozda ti deluje cisto.ali skini ga pa probaj. .stavi neku carapu
  23. Karbovi i nisu predvidjeni da zaustave curenje goriva ,vec pumpa slavina.stavi elektro ventile i resena stvar
  24. Munze bre MUNZE KONZA bre e e e
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja