Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. bokilic

    R1100RT: Ne prima gas

    a da nije ipak oslabila pumpa.
  2. A te dve rupice sluze da nitne drze tih par slojeva dihtunga u komadu. .posto su stegnuti nitnama. .A slova up kad prevedes znaci gore ⬆ gornja strana. .
  3. pa pise ti. . Pogledaj kolka slova. . Sta ti je najasno. .imas izrezbarena slova UP. .i nemozes da pogresis. .bas tako kako drzis.ako okrenes naopako ta slova ce biti naopako.Uvek pise sam treba da procitas.
  4. nije,dihtung je iz komada,i zna se koja strana ide ka cilindrima koja ka glavi motora... je metalan ili klingerit...
  5. pa pobogu. .dali je moguce tu pogresiti. .
  6. aj ti to slikaj deder,dihtung nema reper,nego nesto drugo. al ok,zvacemo ga reper
  7. Hm. .meni nista tu nije jasno, Za koji motor ti pitaš. . .
  8. Da dodam,nije samo da vraća,vec da ima i bolji odziv u momentu dodavanja gasa,vise se podigne šiber,da više goriva. . Moze i da zasmeta ako je prekratak,pa da vise goriva nego sto mogu obrtaji u momentu da savladaju.
  9. e jeb,zato i treba da napises do koje kinte te zanima. .
  10. Neznam do koje cene te zanima motor imam xtx 660r,2005to god,30.000km presla ,2600e. .
  11. Vidi vidi.jakna za mene
  12. amos. . jel slucajno teras zzr600
  13. pa branko sve dogovoreno vizir nije farban,sam kazi cenu. .pustis sms na moj br sa adresom i kolko ti nije mnogo dobijes
  14. sisi bar,,20e,,, plastike za tdm,a vidi se sta ima i sediste koje nisam slikao.trebalo bi ga presvuci..,3vd,branik je neostecen,bocna plastika malo...ostecena,vizir fabricki u ok stanju i plastika za ispod maske ispred hladnjaka sto ide...cena kolko ko da..meni je bespotrebno.. gume poklanjam..solidne su sve,nisu nove,,ali su ok..dimenzije i koje su pise po njima. molim bez pp,ako nije tesko telefonom 063697094... screencast
  15. ja ti rekoh da je tih 800e sa opremom malo,digni na 1000
  16. A gde si našo nosace za kofer
  17. uvek ide cena iz kataloga. . .a ugovor o zameni nisam do sad video i neznam dal to prolazi kod nas po poreskom itd,i dali ce ga prilikom vadjenja novih tablica,prihvatiti.malo su cudni zakoni kod nas
  18. mozda je neka plocica od ventila, a . . kako vergla,jel gasi lampu za ulje, jel ima zute opiljke u ulju
  19. negde od nekud dobija neku struju koju netreba da dobije. . e sad. . dali kupiti celu drugu instalaciju ili traziti kvar. . knjigu u ruke, pa polako
  20. ma moz da natakne i tonkur,nece pomoci,nego sipaj malo/pola rakijske case\ u svaku svecicu benzina pa vidi jel pali. .
  21. hm,ima ceo agregat ,skinuta glava,mislim da je 400e. . .
  22. a mozda i nije do karbova uopste. .
  23. bokilic

    bandit 1200

    cena je 1800e.ako nekog zanima
  24. bokilic

    bandit 1200

    Za ovo stvarno treba biti musko i terati
  25. bokilic

    bandit 1200

    prodajem mog bandita 1200. motor je 98godište, istekla registracija, uradjen je kompletan servis, nov lanac i lancanici, gume odlicne, agregat besprekoran, motor nije za početnike. . uz motor dajem nosac za sva tri kofera. motor je moj,apsolutno ispravan,za moj ukus niklovan rezervoar i to je to.uz motor dajem i nosace sva 3 kofera i zadnji kofer .mozda zamena za maxi skut itd https://www.kupujemprodajem.com/big-photo-37653953-1.htm https://www.kupujemprodajem.com/big-photo-37653953-2.htm
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja