Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. ja nespustam noge,levitiram u mestu
  2. pa zavari i ti. .
  3. e zato se ode kod majstora,pa se kajla napravi tako da je dovoljno jaka da drzi magnet a slaba da pukne ako nesto negde zapne zaglavi itd. sad busi radilicu da napravis navoj unutra ili nabusi pa navari deo za navoj. .ili druga polutka radilice,jer tu ti nije lego magnet na konus od prevelike kajle pa je puklo. .
  4. to nije elektronika,al ajd sad,zato te i muci jer nema kajlu na radilici,pa na konus proslajfuje,bilo bi lepo da ima kajlu,otvara platine 2mm pred gornju mrtvu tacku,prosto se to steluje
  5. jel ima tu kajla na radilici na kojoj stoji magnet,ili je nabaceno na konus bez kajle
  6. pa ili je crkla platina,kondezator,ili je po svemu sudeci okrenu konus na magnetu ili je pukla kajla, uglavnom to paljenje moze mada nije bas originalno
  7. to stelovanje pola nas majstora nece da naplati,to tako sitno. .ali mozda imas sasvim neki drugi problem pa te to onda i kosta 1500din. .
  8. imam ja xtx660r ,2700e. . 2005to god
  9. ili negde dali ima manuel da se skine
  10. dali neko zna kolicinu ulja za prednju viljusku po stapu,
  11. jedva nadjoh originalne semeringe pr.viljuske. . ebem ti apola
  12. Da sam prodao bandita,razmisljao bi,vako samo gledam
  13. poskidaj sve tegove i probaj
  14. pa ti nemoj nazad kroz te dve zemlje
  15. pa bre,napravi kod strugara
  16. Ja vozim suzukija pa nista ne popravljam
  17. bokilic

    TDM Srbija

    ako nek6 trebaju membrane za tdm.a imam jos par komada. .
  18. uh post a picture
  19. svrati na kaficu ...sve ces sam videti p.s. kiflice pbavezne
  20. radi se ...radi... screen shot on windows
  21. radise,da nekazete da sedim...... muka mi bre od tolkih karburatora free image hosting
  22. bokilic

    Auto Navigacija

    p.s. imam neki stariji tablet koji ima navigaciju neku y go,tako nesto,radi ko lud
  23. bokilic

    Auto Navigacija

    ma svaki android do sad koi sam imao,mi je radio odlicno posao,sam da ima gps. .
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja