Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. slušaj. . .ako primas mito u vidu riblje corbice ,somovskih fileta,i tako tih dunavskih djakonija. .svrati da nesto popricamo
  2. bokilic

    suzuki 1200 :)

    blokadu na paljenje vratio. .nevredi . .sa ovim prenosom nemoguce je da se vozi normalno i opusteno. .non stop mu prednji tocak gleda nebo,neka je za sad,pa videcemo ,
  3. ja vise nemam potrebu da je nagovaram,polozila A sad moram da joj sve sredim na malom banditu da se vozi,mada vidim i neke pokusaje za voznju na big banditosu/ tipa onoga pa nije puno tezak,pa ako se vozi polako kakve veze ima sto je 1200,pa malo vise trosi,pa 400 je slabo,pa necu ja to da zavrćem kao ti,\ sad jos moram da je odgovaram
  4. vozaci auta najpre nauce da paze na motoriste kad sami kupe motor. . Zato svako od njih treba da kupi motor pa ce nauciti u saobraćaju da pazi na iste
  5. bokilic

    skuter 50cm

    drugar kupuje neki skuter za b kategoriju,a1 koja je vec,do50cm ili ti .49cm,da nije neka dresina,moze i kinez,da je registrovan i da nije 1000e. .nesto do 300 400 e ponude ovde ili p.p. il viber sms 063697094
  6. ako nekog zanima xt660r yamaha,2005to godiste,zamenjeno ulje filter,ulje u kocnicama zadnje plocice nove,givi nosac kofera,kofer,rezervni kljucevi,master kljuc itd,,3000e
  7. radilo se sve i svasta..schinko gume stizu,karburatori se rade,sezona je krenula... gomila karburatora se kupuje,pokusavam da napravim bazu karbova, pa videcemo..mozda se odlucim za karb servis,sam to da radim..ko zna.... setovi za reparaciju stizu, stigao i nov alat za stelovanje karbova ,i tako... alnaseri posle zime dodju na red, a ima tu i jamaha sa crevima napolju sam zbog dve zice..jebemti ko ih izmisli..zar nije moglo bezicno da radi skidali smo neke blokade,,dobili kompliment od svabe,,zadovoljan covek kaze da yamaha nije nikad tako isla a manje trosila al sto me jedna honda sexa..uh mozak mi pomeri,,al dobro takav je zivot..doskocicemo joj
  8. niti mora da znaci da je ustelovan,mozda prelivucka po malo pa ti gasi motor.mozda te zeza nesto drugo,mozda saug ne zatvara lepo,zazor na svecici,ventili,blombima. .
  9. pa ako ste cistili karb i stelovali neznaci da je ispravan
  10. ispravljanje stapova ti od 10do20e kod meme,al hromiranje itd.e to malo boli
  11. ne sekiraj se,imam dva ili tri kompleta tih karbova za delove
  12. moz da se razmisljas do sutra,struja nije,karburatori su u problemu,eventualno lose kao po obicaju postavljeni filteri creva itd pa otud pumpa radi brzo,ili vuce na prazno ili baca gorivo negde nekontrolisano i nemoze da stane,po svemu sudeci ako te zeza i bez pumpe glavit ti ili ventil za isparavanje goriva ili neka igla plovka,
  13. ndmaju ti motori povrat u rezervoar,vec je pumpa na platine i na pritisak staje
  14. vidi moj broj
  15. sve mi se cini da ti imas drugi problem.
  16. ah,slikaj mi i pusti na viber. .063697094 mislim da imam
  17. mnogo para za jako malo muzike. .
  18. https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=eexkS8o0ujA dobar motor
  19. taj auspluh je bilo muka ubaciti,
  20. to sluzi da otvorenim topovima digne unutrasnju temperaturu,jer da bi auspluh pravilno radio svoj posao mora da bude vruć,da sad dalje neulazimo u teoriju opaljenja smese itd
  21. p.s.igla plovka je 5e,a igla sibera je vec nesto drugo
  22. a zasto da kupi u luisu kad moze i kod nas,i da ga kosta 5 evra nova, . . . neko od nas uvozi to za vas
  23. pa,do5ks,sa ovim kompletom,
  24. povecavanju snage,
  25. bokilic

    TDM Srbija

    ili doneses meni strafove na niklovanje
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja