Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. 25e po kolenu novi,rok isporuke 7dana,ali. .dali znas boju lezja,to jest meru,kakva ti je radilica na tom kolenu
  2. A mozda je i kompresija. .
  3. Nije be,znas da je gori i od kantasakija
  4. Sam novu da narucimg .
  5. Bre nije ti to krndelj od bmw.a nego stenera,ti si bre jago pomesjo grupe, Ili si ostario pa poceo da zaboravljaš
  6. Pa,za sad ne,eventualno da,ako ih imam u mom špajzu
  7. od danas nabavka svih vrsti iglica plovaka za skoro pa sve tipove karburatora,napravih dogovor sa svabama jedva, od narudzbe do isporuke ako nemam na stanju treba dva do cetiri dana... da probamo sa delovima za karbove.... cene iglica ventila kako god su od 5do 10e...zavisi od modela do modela...
  8. Ja sam zeni dao bandita,hoce da vozi,ok,pa kad malo to savlada nesto jace,a ja se vracam na nesto od 1100 do1200cm. Polako.
  9. bokilic

    TDM Srbija

    Kriza,nemac udario
  10. bokilic

    TDM Srbija

    Vi niste čuli moje dragončiće
  11. A moymda uvlaci vazduh na semeringe. .bocne na radilici. .
  12. Moja žena sad vežba na sv650
  13. bokilic

    TDM Srbija

    E tako volem da čujem
  14. bokilic

    TDM Srbija

    A ti s tem novim opancima,jel si revitalizovao gumice na lancaniku
  15. Ma nema veze,zavrsimo za dva sata sve, P.S. svako pitanje 5e
  16. bokilic

    TDM Srbija

    Pa eto,ma ima da nas mrzis jer neće da ti pomognemo. . Kao nećemo
  17. Udari ga covek pravo u nozicu menjaca. .
  18. bokilic

    TDM Srbija

    tako je,,navodis me na ..na prekrsaj...stram te bilo...dabogda te tri havajcanke napale gole i dabogda se ti nebranio pa da vidis kako to izgleda........aha ...a ja cu da cekam i necu da ti pomognem dobro..ocu ako bas vidim da su mnogo razuzdane
  19. pa budes tu jedno 2h,mozes slobodno da pitas sve sto te muci i sve mogu da ti pojasnim i pokazem radim i nedeljom i subotom i na svetak i na petak..nema odmora....
  20. ja,,svasta nesto... harlej ofarban.. schinko gume stizu i tako..
  21. bokilic

    TDM Srbija

    Ma neka,izvolte vi na kafućaj
  22. slike se tumbaju tamo amo,,jebem ti i kompjutere i sve,,ma ja sam samo za strafove eh,ti menjaci,,,sto volim da ih menjam
  23. radilo se svasta nesto.. ah sto se vole kuca i maca... stari suzuki sredjen odavno,lepo ga je videti ... harlej se farba... sv se sklapa...sve po planu... skuteri tu i tamo,dodju odu,karbovi stizu brzom postom,namestaju se..tako..radno pa neradno
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja