Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. ako mu apn nije registrovan kriv je 100% ,a smem da se kladim da nije..
  2. Srafovi se nevare nego se pertluju tackasem,magnet odvijas i zavijas dobrim pistoljem,to se na naski vika fraj lauf a ne starter cluch,zupcanik to jest naldgnu povrsinu rolnica treba ispolirati.al dobro moze i tako
  3. Pa zao ga da zakolje neko zivuljce. Mozda je vegetarijanac
  4. Odnesi glavu da provere da nije negde pukla,desava se kod njih. A termostat neskidaj ako je ispravan,u vrelim danima moze da se desi da pocne da kuva,i zakolji tam neku zivuljku pa da dodjem da ti to sklopim
  5. bokilic

    slavina za gorivo

    Pa promeni slavinu. . .repariraj je ako nemas drugu. . .
  6. Imam i ja jednog,odlican motor.i prodajem ga ako si zainteresovan
  7. 063697094,i to nisu dizne od sauga. I donesi ih da ti to sredim da se nepatis vise,posalji brzom postom. . .ja nebi imo zivaca toliko. .
  8. To neko crevo je za ekologiju i služi za slanje čistog vazduha u auspluh. .moze i da se zatvori.
  9. A mozes i na poklon da dobijes.al me zvrcni ujutro,sam da ga nadjem
  10. Ja sve mislim da tebe nesto sasvim drugo zeza,da su kanali za smešu začepljeni nebi radio na leru,nego. . .kako tebi vergla motor. . Jel slučajno neupali u sekundi puštanja dugmeta od alnasera. I jesu li svećice nove ili druge polovne. Ti keiheni su čudne naprave,mogu da budu čisti milion posto i da nerade. . . . . . .saug ti verovatno radi ali te nesto drugo jebava,tesko je vako napamet reći. .donesi mi karbove . Za početak. Dok ne napravis veću štetu. .znas posna smesa gori siceve ventila,previse goriva udara nd karike. .a na internetu nemozes uvek naći resenje.nekad se i ja jebavam po dva dana s nekom olupinom dok nenadjem resenje.
  11. I jel uredno odjavljen itd
  12. Motor je neocarinjen? Mislim stranac sa dokumentima.?
  13. Nesekiraj se,dodjem ja do tebe
  14. Ima više faktora za uspešan hladan start,nego izverglaj tad kad neće da pali,pa mi kazi jel su suve ili mokre svećice. .
  15. Kao sto ti rekoh. Karbovi. . . Nego.kad si ih vraćao jesi li ih nabio do kraja.i da ti nije prenizak nivo goriva,jesu li ti originalne dizne u karbovima.p.s.probaj posle minut verglanja jesu li ti suve ili mokre svećice. .ako su mokre preliva po malo na kvarno,ako su suve imas neki visak vazduha odnekud. To jest manjak goriva,odvrni smešu na 3 do 4 kruga pa probaj
  16. A koji od 125imas.
  17. Proveri dali su ti igle u šiberima originalne. . Mozda je neko ubacio dinoyet . .
  18. Imam lepu hondu foresight 250cm
  19. Imam par komada 063697094.m
  20. r1 i njegova boljka sa magnetom i sajlama ex upa zavrsen...ko kaze da se injekcioni nesteluji na vakumetre malo se vara,i tu ima stelovanja...'ktm,a smo zgotovili,i on nas po malo muci jos uvek,prevelika mu kompresija....ko da ga zakurbla sunce ti zarko,struja mu je tu i tamo, i naravno opet stelanje plina...kako ko naidje iz komsiluka..komso jel moze malo..ma moze be....stelujemo plin be ko profesionalci..samo sebi nikako da nastelujem da valja a vole tako i auspluhe da sjebu navoje..pa posle skidaj vari rezi...muka....aluminijum i gvozdje kad se zalepe ko zavareni bre...a ti bolikicu skidaj.. ah da...ima tu jos novina ali..neka za drugi put ...
  21. kaze majstore sta mu je..pusta vodu na sve strane,kuva jebe grebe..pa posle ovoliko red silikonea mora i da kuva... naprave ljudi gresku namazu silikon na stari dihtung glave jos toliko predebelo da je jos ziv,a menjan je pre par meseci ili kolko vec.. predebeo sloj,vatra iz cilindra ga pojede i eto belaja...bolje da su stavili nov odmah ili pribegli nekim sigurnijim merama nego sto su umazali pola agregata... jes ono crven na radost..da su bar stavili crn po boji bloka motora.... a i plinske mape stelujem po potrebi bre skuterce klimka 500 caskom upakovasmo,druga radilica cucnula za 3h..a i stara hondica se pakuje
  22. Pa trenutno'ima al ko da nije tu,uzne oko 15e po komadu. .
  23. Imam samo za mustru,pa na cnc napravis. .
  24. Nećes nista poremetiti. .skines karbove lončiće i pogledas piše na diznama
  25. Njima je blojada na sasvim drugom mestu, Vratiti fabrički eir box,ako je stariji dizne 112,nema sekiracije imam vazdan delova dizni za te karbove
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja