r1 i njegova boljka sa magnetom i sajlama ex upa zavrsen...ko kaze da se injekcioni nesteluji na vakumetre malo se vara,i tu ima stelovanja...'ktm,a smo zgotovili,i on nas po malo muci jos uvek,prevelika mu kompresija....ko da ga zakurbla sunce ti zarko,struja mu je tu i tamo, i naravno opet stelanje plina...kako ko naidje iz komsiluka..komso jel moze malo..ma moze be....stelujemo plin be ko profesionalci..samo sebi nikako da nastelujem da valja
a vole tako i auspluhe da sjebu navoje..pa posle skidaj vari rezi...muka....aluminijum i gvozdje kad se zalepe ko zavareni bre...a ti bolikicu skidaj..
ah da...ima tu jos novina ali..neka za drugi put ...