Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. Pa ulje bardahl,kupis ulje kod mene besplatna zamena,sve cene imas na sajtu komp.a ili 063697094
  2. Imam ja to sve.lanac lančanike, imas i u komp ko u batajnici sve to da kupis, kod mene je besplatna ugradnja lanca i lančanika ako ih kupiš kod mene,ili 1500din ako ih doneseš,cena kod mene ti je kao u kompu mozda malo niža. Tu sam u novoj pazovi
  3. bokilic

    TDM Srbija

    A ima i plavi za dečake isto. G11 paraflau i nerazmišljaš,moze i g12 ali on hoće da nagriza stare gumice,moje iskustvo. Razlika je u tački ključanja. I viŠe ne postoje antifrizi kao oni od pre 20god,svi sad čuvaju hladnjake glave aluminijume itd.g12 i g13 mozes mešati.g11 i g12 nemoze.
  4. bokilic

    tri-i vise-lema

    Bandza 400 je bolji motor od te bicikle gs500. . To je promasen model motora
  5. bokilic

    tdm 850

    Prodat. .moze lock
  6. Plasticno kućiste'nemoze da se nikluje,ne. Ovde u pazovi.danas cu naci br,meni je blizu pa trknem do njega
  7. Niklovanje tih srafova od poklopca ventila. Oko 500din. Ovde u pazovi.
  8. Ma radim sve marke,al neke volem a neke ne.
  9. Sad da se kaznis nekim japanskim motorom pod hitno
  10. Ja ti lepo rekoh da doteras da vidimo sta mu sve fali..
  11. Ma ništa opasno..takoreći normalno,nego proteraj ti to malo da izbaciš ulje iz auspluha..
  12. samo da znas da je topla riblja čorbica lepsa sad u zimu
  13. slušaj ti..ti..ljubitelju riblje čorbe sledeći put da naidjes da ja proverim sta si ti to radio,pa da odemo na istu Moze kinez i dugačko da potraje samo je bitno da se kvalitetno održava,da nije poakan i nogama popravljan..
  14. A svećice,jel su nove?tu ti il nevalja nesto oko samog tajminga varnice ili zupcenje,proveri gde ti je paljenje..
  15. bokilic

    kup.zimske gume

    Ja ima 16tice,4kom ako neko trebaju,215cinim se
  16. Čak i po snegu mobilni servis aktuelan, Benka gazi smetove,samo šnjuramo tamo amo ☺
  17. Motor se bre nevozi zimi,ili kad je hladno. Čim krene da magli ispod kacige,sedas u auto..prosta stvar..
  18. Radi saug,ali..ako nastavi da radi kad se motor zagreje,smeta mu..mozda saug ne zatvara lepo,pa kad se ugreje ima viška goriva
  19. Ima u pazovi hromiranje.nije to skupo
  20. Pa be sinišo,nisam ja debo ko ti Dobro malo sam
  21. Desava se,nisi jedini,siber se ponekad i menja..mada hoce i plastični da fikne pa napravi problem..
  22. bokilic

    DAKAR 2016

    Čuo sam se sa Gaborom,biće tesko ali ga pratimo širom otvorenih očiju ☺
  23. bokilic

    tdm 850

    Nebih..hvala,
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja