Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. jel imaju osigurače za vadjenje ili su zanitovane.
  2. Ja sam dosta chinko guma montirao na raznorazne motore i po meni bolje od mitasa i hajdenau guma
  3. Prodato...☺
  4. Ajmo još malo pa nestalo ☺
  5. Pošto telefoni..
  6. skoro pa nova ,jamaha bolt 950 ,kupljena nova u platneru novembra 2014te,garancija do novembra 2016te, uz motor je dokupljen akrapovic auspluh,springer sediste, bisage,sve je kupljeno u platneru,motor je registrovan, 4000km je presao, ima 3 kljuca,sva dokumenta,nije padano niti je sta oguljeno polomljeno itd..cena je 6000e.. 063697094.zao i je da je prodam al 4motora u kuci..tesko je izdrzati..cena je 1500e niza od istih takvih u ponudi.... motor je star 10tak meseci ,4000km je presao i bukvalno je nov...uradjen nulti servis pa na 6000km sledeci u jamahi...
  7. E..to je tesko za objasniti,ali,treba proveriti svećice,lulice,kablove,ventile..karbove.. nazovi pa..nemam pojma,mozda da ti pojasnim odakle da krenes
  8. Pa,vreme je da preštelujes karbove,
  9. taj sistem nema veze sa hladnim startom,to se greje zajedno sa motorom,a treba prvo da ga upalis da bi sistem za grejanje karbova počeo da radi,i služi samo da zagreje venturi cev da bi se smeša bolje raspršila...nema veze sa samim hladnim startom jer radi na vruću vodu,a kad ujutro treba da upalis motor voda je hladna,a kod nekih radi na struju ,opet treba prvo alternator da krene da daje struju pa tek onda da krene da greje tela venturija...ps. kawa 600 verovatno ti prelivaju karbovi sto je kod te kawe česta boljka..
  10. Skini filter i probaj bez njega, postoji filter na samom ulazu u karb,nalazi se namontiran na plastičnoj račvi izmedju dva karba.da bi došao do njega moras skinuti karbove,crevo za gorivo i tu na samom ulazu smaknuti taj filter,nevidi se ceo,vidi mu se delić od 2milimetra,verovatno je on začepljen,skini taj filter sto si postavio na crevo..netreba ti,pogotovu ako je okrugao i stoji položeno..
  11. Kad si stavio taj filter goriva?
  12. Pa ga tako kontaktiraj...
  13. https://m.facebook.com/gelu.olaru.50?tsid=0.9792508049868047&source=typeahead
  14. Nadji gelu olaru na fb,ja sam od njega zadnji put uzimao go tronic paljenje bas za gucija,decko je madjar ,posaljes mu pare unapred on tebi paljenje,,neće te prevariti,neboj se,prosto se montira,guci više nema muku sa tim
  15. Ja dajem za 1000e suzuki savage 650 ..ito dobar,
  16. Moze i prst u oko..BOLI ☺
  17. Ebo x9 500,sad mu čupam agregat zbog boljke sa plastičnim zupčanikom uljne pumpe..ko ga izmisli...a dok dodjes do kutije...zilion srafova..
  18. Rekoh ti ja ,filteri za pumpe za gorivo i prirodan pad nisu isti..
  19. Taj filter je predvidjen za pumpu za gorivo ,gustina papira unutra.. A predpostavljam da stoji položeno,tada jdm uglavnom pun do pola vazduha..mora da stoji uspravno,u svakom slučaju izbaci ga i resićes problem..
  20. Pardon.njen hondin
  21. Jel imas filter za gorivo ..negde dodat a da nije njem..
  22. Pa onda naspanuj,ali zameni sve na vreme pre nego sto napravi neki haos..
  23. Ako neznas neskidaj sam...ako menjas spaner zameni i lanac..
  24. upravo tako...
  25. Ja mislim da se to sa registracijom i žutom trakom neće ni pominjati,nego će promocija drugih stvari biti u prvom planu...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja