Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. Pa kad već skines glavu odnesi kod strugara nek ti ubaci reducir na isti navoj i resena stvar,heli c. TI je resenje isto,al ovo ti jednostavnije tu u selu cas posla,mozda i da neskidas glavuw,sam da rasturis plastike zbog prilaza ureznice.
  2. Jesu,vidim ja,to jest znam...
  3. P.s Ako je mala rupica zakrpí je,trajaće opet par godina..mozda imam neku rezervnu moram pogledati
  4. Jel to stari grbavac 750?bile su tri serije karbova,ovi sto ti imas su isti kao na gsx 1100 f
  5. Napiši mi cene na pp ili ovde..
  6. ,motor je tu s foruma..
  7. Ako nekom treba delova od 150tice,nek se javi,imam celog na kupusanju..
  8. Harlej 883xlr sportster..4500e
  9. Ja vozio i jedno i drugo,bandit je čudo
  10. Kaciga na laktu je hit ovde u pazovi,ili je nemaju uopste..e sad kad padnes razbijes glavu,ruku izlomis o kacigu sve ti bude jasno,pre neki dan je marsovac zaustavio dve devojčice na skuteru i pustio ih...nit kaciga nit vozačkih,maloletne.al sise su im tu skoro pa napolju,bataci sevaju,neka spika smeh,ono ovo....a mene kad zaustave..ma bris iz dupeta ako nemam najebo sam..toliko o edukaciji mladjih vozača..negó dobro pre ili kasnije djavo dodje po svoje..pa kako kome naplati.Ma dodje im više i da nestajem kad me zaustavljaju,ma imam kacigu registrovan sam pustite me upm,jurite ove papučare sto voze prvom da ih svi vide...
  11. Taj bandit ih šije uzduz i popreko..ide ko ala,to er5 cb500itd su bicikle u poredjenju s njim..4cilindra su zakon☺
  12. nemoze....mislimmoze al ti mozda pobegne mali lancanik unutra...
  13. moze zamena za jeftinije motorce i doplatu,neki jeep isto dolazi u obzir
  14. Jes jes..video...
  15. Ako ti slavina stoji na pri tako će raditi nista da neprevezuješ,bez da ga stavljas na on ili rez,proveri prvo vakumski ventil na slavini,ako je ispravan ako zatvara gorivo,nepušta benzin na tu malu sisicu,onda povezi i vidi kada povučes vakum dali će pustat gorivo,neko je iz nekog razloga prevezao slavinu.
  16. Ovaj motor si od brane uzeo? lepo izgleda.
  17. Kao i svako italijansko škropocalo sa dva cilindra...sto dalje od sebe☺
  18. Nisu bajke,već sam ja kao neki majstor pa sam sebi uštelao motor ☺,doduše to je na crnogorski benzin,98,na nas ipak mal vise
  19. Penzija,za sad ☺
  20. Harlić osvetlao obraz ☺.na cg gorivo normalne vožnje 3.7litra☺ do 80kmh teran☺ nije prešo 4litra na našu vodicu isto normalne vožnje,u povratku teran ko djavo,mozda po litre više☺ . U auspluh ga ljubim
  21. Pa i ovde u pazovi sve obaviš za 15min sem ako nije guzva u sup.u,ili ti sve ovi sa tehničkog obave. Nevidim neku dramu oko toga,☺ A tehnički ko tehnički,stave čas na valjke nesto mere,gledaju gasove,obavezno slikanje sve za 10min gotovo..kolko je to profi nebi komentarisao..da nam je nemački standard i tehnički 60 postó motora i auta bi završilo na otpadu..
  22. Ja više nikog na ništa ne nagovaram I nepitam..Ukući je domaćinski sve obezbedjeno,sebi odem i kupim sta mi se svidja,dali je to auto od 3000cm,motor od 1100ili 50cm,nebitno je,imam i ja svoje želje i hoću sebi da ih ispunim..Za koj moj da se mučim i radim i da mi neko nešto brani,.Hoću bre da uživam u životu,sad mi se ide motorom do majke u nemačku itd,samo sam rekao idem i to je to..život u 4 zida pod zabranama mi netreba..Naravno i druga strana ima svoje želje i ispunjavaju se..
  23. svrati resiću ti to za minut dva.stavili smo zub manje pozadi,trebalo bi malkice da oseti,ali..ali..no dobro,motornu kočnicu ako hoces jaču to resim za 2minuta,☺ ima da kopa u mestu☺,što se slavine tiče nemam pojma što ti neradi ali mozemo pogledati..
  24. bokilic

    Smederevo - CG

    Gde ćes biti,ja za koji dan opet sedam na harlića i idem za cg. Doduše nastavljam iz cg za beč,pa za salzgiter u nemačkoj,biću 30tak dana na putu,u cg ću biti 7dana.Pada se vidimo da popijemo kaficu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja