radilo se ovih dana,sve me neki suzukiji napadaju r.ovi,f ovi.. jebemliga sta je,
zimski popust na sve radove, a sad je i prilika srediti motor za leto
rasturili smo old tajmera,greskom su napravili bronzani roler za lanac bregaste i eto..problem,sitna piljevina izrisovala hilzne klipove..slatkis...steta sto ljudi neznaju posledice takvih karabudzenja...
ako neko ima delova za staru dobru cb125 nek vice trebaju nam par sitnica
kaze malo mi zacepili karbovi,malo je prljav rezervoar..koje malo bre... nemogu vec 2 dana da ga ocistim,potosih 10tak litra benzina itd...prljavo istrulelo,puno rdje..busno jos uz to...
ospice ima da dobijem..suzana broji naravno,ali rezervoar i slavina..znaci katastrofa...sad elektroliza posle krpljenja/lemljenja/ pa sta mu bog da..