Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. Moguće je,ali,dali si sigurno proverio kabl,otpor lulice za svećicu,dali nisu slučajno grafitni kablovi,i na kraj krajeva pasuje ti bilo koja bombina sa dva izlaza,a mozes i da zamenis mesta kablovima pa da vidis
  2. bokilic

    MZ Caffe

    Nas prijatelj Sale,ili bivolje nije više sa nama.. Nek su mu široki putevi nebeski..
  3. 5e po krevetu,apartman odličan,wajrles.kuhinja na 2min od centra bara,ima parking za motor,gazdin sin bajker,..
  4. Ja sam van zemlje,posalji na pp adresu itd
  5. Narednih 7dana sam van zemlje na putu,vreme je da harli omaže točkove a bogami i ja da vidim sta ima po belome svetu
  6. 40ti je ležaj fraj laufa,imam ali sam od sutra van zemlje,ali mogu se organizovati da ti posaljem
  7. pogledam ujutro pa javim..cinimi se da imam...
  8. nemam disk..sve bi moglo za nekih 7 do 10 dana...
  9. Uh.ja imam od 600ali neznam dali je isti.
  10. Imas u pazovi vulkanizera za to
  11. Imam k & n za tebe,original.naravno,ako ti treba
  12. A hoce iste simptome da radi kad ti crkne membrana na slavini.ali preko tastature je tesko reći sta je.
  13. Pa semeringe možes naći na svakom ćošku..lakse nego slavinu za r5ili rolnice fraj laufa za r5
  14. Pa može i prst u oko,al boli..nije isto kad moze da ide 240kmh,pa krstariš sa 140do160opušteno na vrcak gasa,i kad ide jedva170kmh,pa krstariš sa 120kmh.. probaj da putuješ 1000km auto putem pa ceš videti,.ja cu sad na put harlejom put je oko1600km tamo amo,al radije bi sa nečim jacim..
  15. Lanac brege je mogao još da predje,par hiljada.ali..poceó je da pópušta.raspareni karbovi cine čuda.jedan radi,drugi se ladi..bolje zameniti na vreme.mada ..kod nekih crkne i pre,kod nekih kasnije..
  16. pa sa nekim motorom od 600cm minimum.....a 1000cm bi bilo optimum
  17. Ima delova za bandita,ali manje,njih slabo ima u delovima,mahom se voze,za er 5ima dosta delova,paše dosta i od starijih klepetala,agregat isti itd.potrosnog materijala ima za sve njih.
  18. P.s. o hondinom modelu cb nebih trošio vreme,svaka je kvalitetna samo kad kupuješ otvori oči,ljudi neodržavaju motore redovno
  19. Vidi.sve navedene sam imao,bandit 400ih oduva uzduž i popreko sa razlikom od 50postó.Ti navedeni motori sa dva cilindra nemogu vodu da donesu banditu,ni po snazi ni po ciklistici,o kvalitetu da negovorim,kawa je na zadnjem mestu,suzuki u sredini.honda malo kvalitetnija.U servisu svaki treci je kavasakí,i tih dva cilindra imaju obrtni momenat ko suzuki bez dve svecice,bandit 400nije za potcenjivanje.to je ozbiljan motor spakovan u malom pakovanju,održavanje za dva cilindra je jeftinije naravno,cb 500je odlican motor.mada sve zavisi našta naidješ,ja sam par bandita 400 dodatno nabrijao,idu od 0do200kao da su 600cm,mnogo dobar motor,cb500isto može da se nabrija malo,da ide isto mnogo lepo,kawa takodje móže da se malo nabrije,tvoje je da próbas i jednó i drugo pa da vidiš,ja kod bandita volim sto od 1000obrtaja do kraja vuce linearno,nema da trese mrda itd,vec dva cilindra nece,traže gas..
  20. A ti neumeš da odvojis par sati,da odeš da ga nadješ i sve naplatiš,i put i zezanje itd..ja bi tako, batina iz raj izašla..sve bi platio...ako nema pare ima auto,motor,kucu,ruke noge,ako je jači imas palicu,motku,drugove,sa takvima je to jedini nacin komunikacije pomirenja. ..a imas i opciju broj dva.daš 250e ponovo i kupiš to što ti fali,a i ako imaš nekog u supu cudi me da kolege od tog nekog nisu obišli dotičnog..
  21. bokilic

    Yamaha yzf750r

    ja imam te karbove u delovima.dva ili tri kómpleta,ajd vako 063697094.pa da to resimo ☺
  22. P.s.kod njega prespajati relej verglanja kao sto ti savetuju nije pametno ako ti neradi dekompresor jer ces sjebati alnaser,neveruj u sve dobronamerne savete,jer nisu svi motori isti i nevaže neka univerzalna pravila za sve..
  23. A.jel ti radi dekómpresor za pocetak
  24. bokilic

    Yamaha yzf750r

    Pa ako samo prelivaju zasto bi ih cele menjao?samo íglice plovaka ili eventualno kucišta plovaka.mada mozda samo pravilno da se ušteluje nivo.
  25. bokilic

    polovna guma

    Pa od nekog chopera
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja