I akrap mi je visak,stavlwjam auspluhe u originalu sa malim izmenama ☺
moze i neka zamena za originalni,posto su ove grane drugačije malo ,pa da ide sve u kompletu,od početka do kraja
I akrap mi je visak,stavlwjam auspluhe u originalu sa malim izmenama ☺
moze i neka zamena za originalni,posto su ove grane drugačije malo ,pa da ide sve u kompletu,od početka do kraja
https://www.kupujemprodajem.com/givi-vingrack-i-3kofera-26632635-oglas.htm?filter_id=#photoBig
i koferi i akrapovic su mi visak...stavljam nesto sasvim drugo na motor pa kome treba..
https://www.kupujemprodajem.com/givi-vingrack-i-3kofera-26632635-oglas.htm?filter_id= eto ako nekom treba,cena za forumaše je niža,mogu i da usrafim kome znači na licu mesta
p.s. koliko 3vd treba 5tom na recimo 5000 rpm da ide na sat...po vasim kilometrazama..ili na 4000rpm...
nesto me zanima jer cu produziti prenos..no nebitno..samo to zanima...
Ja sam hromirao to jest niklovao gomilo srafova na móm tdm.u,polirao zadnje nogostupe,sad nosim i auspluh grane na niklovanje,lezaj volana da izmenjam,uh sitnica kolko voliš,
http://www.polovniautomobili.com/motori/7138924/yamaha-tdm-850
sve sto treba da se uradi je da se pogledaju oglasi..
da se kolega postavljač oglasa ne naljuti ali sve oglase bez potpunih podataka bi ja briso..verujem da je kolega nenamerno zaboravio taj detalj,nije opasno
Ako nekom treba akrapovič 2u1za tdm.a i kompletan givi ving rack sa 3 kofera imam,za sad sve namontirano na moj tdm.
p.s.zaboravih da javim da sam od sad pa do daljnjeg u tdm sekti