Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. bokilic

    tdm 850

    Jos malo pa nestalo
  2. To nisu žene bre,to sve neke zmaj žene oće be da me iskoriste..al ja se nedam džabe
  3. Kupujem za jamahu r1 magnet,motor je 2004to godište,nije istikao na modelu 2003će ili na starijim modelima.. 063697094.
  4. Fala plivači moji p.s. moz i da svratite kad prolazite da vam nedodjem tamo na kafu doduše
  5. bokilic

    TDM Srbija

    p.s.održavam par motora iz kule,nesekiraj se
  6. bokilic

    TDM Srbija

    Crko ti menjač,mozda moze,a možda i ne,da se naoštre prihvati zupčanika,ali..dok se ne rasturi neznam..p.s to se radi na cnc ,kontrolisani uslovi itd.. teraće tako neko vreme,pa će početi da ispada stalno,ili će zaglaviti ..e onda je šteta..malo veća...
  7. Falja falja ☺
  8. Hvala hvala danas odmaramo
  9. 1300e..ako nekog zanima.....
  10. bokilic

    TDM Srbija

    ako nekog zanima... 1300e... ima i oglas u oglasniku...
  11. bokilic

    tdm 850

    prodajem mog tdm,a nadjoh nekog suzukija 1100 pa...eto videcemo... motor je na mom imenu,registrovan ispravan,grejaci rucica,uticnica 12v,maglenke, 2 u 1 auspluh, plus fabricki auspluh, koji dajem uz motor,rep od fz,n itd itd... zamenjen lancaik, pr,sem malo losiji ovih dana cu ih zameniti,94to godiste, cena 1300e... 063697094
  12. Posto su neki pitali na pp...ok može popust na perač,5crvenih,mislim da nema gde više..
  13. ajmo jos malo pa nestalo za forumaše popust
  14. radilo se,,najvise na terenu,svasta nesto, mahom karbovi,pranje stelovanje, itd, nadjoh neke lepe oltajmere,pa da podelim s vama... i tako to,jurimo klip za huskvarnu ko da je jedini na svetu...ko da nepostoji ko za inat bas meni zapadne taj redak model.....i tako to.. slika nesto ima nesto nema aktuelne zimske cene odrzavanja i servisiranja,sad su mahom oni veci poslovi,menjaci generalne,,vise slika uskoro
  15. Ja imam 250..odličan motor.
  16. A honda spejsi,skuter
  17. Ja kad vidim starog gpz.a cbr f1..joj kuku ružno,rf 600...ko da su dizajneri bili ćoravi
  18. Pa bre i najgori italijan se nekvari prvih 50.000km, sto bi se bmw pokvario? ćuti vozi i odrzavaj, P.s.bmw se lepo čuje sa otvorenim topom, ali bas lepo,ima drugar akrapa na rt,u bas fini zvuk,
  19. Mene bas zanima sta ima na afrikinoj koski da košta 200e da se servisira? Bmw se kvari kao i svaki drugi motor,dobar je,to je neosporno,nesto je jeftinije za održavanje nesto skuplje. Kad treba lamelu da mu promenis dobijes ospice,kod japanca to ide čas posla,sreća pa se to neradi često,steta sto ima telever,mogli su da stave klasičnu viljušku,usd naprimer,sigurnija stabilnija,no dobro ukusi su različiti. Sve što se dóbro održava dobro će i sluziti..
  20. A veličina jakne?
  21. Može i prst u oko,al boli... Kupi bre juga sa plinom pa se vozikaj po zimi. Nemoj staros da pita gde ti bila mladost
  22. Imam nesto delova za r25..znam da je star oglas ali..imam dosta toga..
  23. će se dogovorimo
  24. ajmo jos malo pa nestalo
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja