Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. Zabusis tu kocku oko osovine,narezes 6mm navoj ako ima za 8mm jos bolje i stezes kontra,glava od srafa da udara u viljusku kad stezes lanac,to jest tako reći odvijas taj šraf,isto stavis kontra maticu
  2. Mozda imam pločice koje ti odgovaraju,premeri i javi koje ti trebaju
  3. Pa ličiće. .imaju dva tocka,volan,crne boje su,imaju i sedište i rezervoar. . Far,stop svetlo. .Dosta toga zajednickog.
  4. pa prodat je...
  5. A imas i na netu ,tako sam i ja naso
  6. Pa,kad dodjes na servis sve sto treba ima da ti nadjemo
  7. Ja sam u bgd.u nasao sve sto mi je bilo potrebno i u pozarevcu,ima i u novom sadu po nesto,sto nema e bay i sve ti cas stigne,skoro sam za jedan 125 uzeo nov alnaser . Menjaci su im generalno malo tvrdji,ali nista opasno,zutac upalio na prvo verglanje posle 3 meseca nepaljenja
  8. Čisto sumnjam da ja mogu sebi priuštiti 883 ali me interesuje koliko je tražio i za koje godište? 2003ce,,aniversari model,malo drugaciji od obicnog sprtstera..4000e...
  9. Ti zameni svećice. Pa vidi jel pali. .
  10. Promeni svećice upaliće,ali ne da ih očistis itd,skines i bacis te,i stavis druge nove. . Opet da ponovim. TE STARE SKINES I BACIŠ U KANTU,STAVIŠ NOVE 4 SVEĆICE!
  11. Jel pali na gurku motor?i jel radi?
  12. Pa kad klizaju lamele i normalno je da jos lepse ubacuje u brzine. . . Nego dosteluj malo sajlu,na stelovanju na rucici
  13. e to nema..ovo je ispravno..celo nelupano....jeb..moze i neka kompenzacija..cena mu je stvarno dzabana...
  14. imam ja...gsxr 750w..94to...registrovan 800e.. ispravan... dobar,ar sitnica aku i sajla za gas...ima oklope itd,nema da dimi pusi itd.... 063697094...nadji me na vib pa da ti pustim slike...
  15. Ja imam o 600. Jeb.
  16. Pa onda kreni redom,cdi,pikap, neka glupost jeste,nije lako popravljati motor telefonom.
  17. bokilic

    Kupujem motor

    Imas pp. . Pa pogledaj
  18. Pa neću skoro.al karbove posaljes poštom i resena stvar
  19. A ako su ti loše klizne povrsine hoce kais da zapišti,
  20. Pa ta kutijica sto ti vice tap tap. To je relej alnasera,prvo nju zameni,tu ima i osigurac,vidi jel je stegnuta klema za nju lepo. .i vidi dali ti puni akumulator.
  21. pa na crknute svecice,,ako nisu nove to nemoj da te cudi..ako su nove...e onda i mene cudi..ali ...stavi ti svecicu na masu..nova svecica ili ti ispravna nesme to da radi,stara i neispravna da..bas to se desava...ali lepo stavi svecicu na masu... mada to trzanje itd na naglo dodavanje gas lici na karbove...
  22. ako baca na oba kabla,znaci nije bombina..kakve su ti lulice..proveri dali imaju otpora ,od 5 do 10 10 kilo oma..ako nemaju tu je problem..ili zameni svecice...znaci odvijes lulice sa kablova i izmeris unimerom...ako nemaju otpor objasnicu ti sta ces uraditi...ili na kraj krajeva stavi kablove direkt na svecice bez lulica pa vidi kako ce se ponasati,mada meni to sve lici na gorivo .to sto si odradio karb nemora da znaci da je odradjen... p.s. kod mene u servisu su dva motora iz prijepolja
  23. P.s.mislio sam na oba kabla jel baca
  24. Pasuje ti bombina od bilo kog suzukija. 1bombina 2 kabla,proveri otpor lulice. Ili skini lulice kapice kago kod,i vidi jel baca na obe.
  25. Taj luft je zbog losih guma,ublazivaca udarca,nazovi me pa cu ti objasniti kako da sredis,i sta jos da pogledas
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja