Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. bokilic

    TDM Srbija

    Nemogu,nemam ni jedan reg motor
  2. bokilic

    TDM Srbija

    A mozete na kafu u novu pazovu da svratite usput
  3. E ovaj licno znam. I perfektan je I vredi te pare. .
  4. Pa meni ipak u srcu rednih 6
  5. Ne,ne,prodata odavno pa je sad na servisu,
  6. A da ti odes lepo kod nekog ko se razume
  7. bokilic

    TDM Srbija

    ma,,lg g2,nego je masna kamera vecito ustvari..ceo telefon je umazan
  8. fali mu pobuda i nece praviti struju dok nedobije pobudu..
  9. svasta nesto..a v12 aaaaa koja arlaudza iz e tupe starog dobrog jaguara...crven na radost sa v12 pesma za usi
  10. bokilic

    TDM Srbija

    neznam dali na bok felne da ih stavim ili izmedju slova..mislim posto ima po 3 na felni pa izmedju...da nebude saren ko pera petlic
  11. bokilic

    TDM Srbija

    jel vam se svidjaju aplikacije na felnama..slovca sto bi se reklo neznam dali da dodam trakicu izmedju slova ili sa strane...ili proba pa kako bude
  12. ah,,muke nase kad nemas sta da radis menjas rolere i lolere na bmw,v8 bas bas onako,,mukica da dodjes do njih ah da,,amburatoriiiiii
  13. a ponekad tako,,sanjam karburatore...
  14. eh,,ima i nov iz radnje fraj luf
  15. eh,slike su malo istumbane al tu su.. najvise volim kad tako sami srede fr lauf na pegasu,pa im capne bocni lezaj..kaze kako..eh kako,,pa nije reparacija tog zupcanika i tela nesto sto se sam tako odradi,,pre ili kasnije se desi cudo...ima tu i balansiranja a ne samo deljanja na strugu...no dobro,kako se ko snadje paklemi zl 1000mspalkovan,lele mama miaaaaaa ne ide no polece suzana je na prodaju,800e gsx,r 750 registrovan ali radi ide..
  16. radilo se sve i svasta i radi se i dalje
  17. bokilic

    TDM Srbija

    Pu,meni 1 istice registracija. .
  18. Kod mene ti je 20 do 30e zamena,mislim ruke
  19. Kod gileta u banovcima
  20. bokilic

    TDM Srbija

    Sto volim zvuk dragona bez srednjeg lonca na tdm.u od ranog jutra
  21. Ima u banovcima čovek to isto radi,meni je opeglao par felni za motore,dodjes do mene trknemo do njega,nemam njegov br,ali ti mogu naći,od 10do20e
  22. Pa princip, kakav princip.gavrilo Bar si im reko a mogo si da prećutis.. Ne kazem,bolje i reći . a mozda i nije,zna djule gde treba u bmw da pogleda jes mator al nije za potcenjivanje,al vlajko malo kočoperan, ko da će da gu prevariš. . Pa bre vlajko i da je prećuto to ti nebi ni znao,jos bi se divio kako klipani kao novi kako kompresija dobra itd. Sad ti doslo jeb,turaj nove diskove vrati stare klipove i eto. .
  23. Ma valjda je i bolje sto ima nove klipove. Trotil body mozes srediti a nemoras,niti se to racuna u neki kvar,a resava se za 50tak e,kad bi tako gledali. . . Pa valjda je bitno u kakvom je sad stanju,da im nisi reko za klipane da su menjani oni to nebi ni znali.diskovi su potrosni materijal. Sta si radio to nije ni bitno,bitno je da je ispravan,kad bi to gledali tako nijedan motor sem novog niko nebi kupio, Ko zna kolko je puta vlajkova afrika otvarana al mu niko nije reko, Bre drama oko nicega. . . . Tako se motor ne kupuje. U radnju kupis nov i to je to,mada bi djule i vlajkić i tu nasli nesto da nevalja./novi klipovi
  24. bokilic

    Netbok lg x110

    Moj,kupih drugi ovaj je visak,meni sluzio za dijagnostiku,mozda ubaciti7micu.jer zbog nekih dijag programa sam morao xp da koristim,za forumaše50e i gratis kafa sa mlekom i pivo ili kvas po izboru
  25. Ah,da to sa crevima mi i dalje nejasno. .imas dva creva,jedno na kom je filter goriva,tek kad napravi vakum na drugo crevo na to treba da potekne gorivo.znaci. . .skines crevo sa filtera zavegrglas i vidis dal curi gorivo,naravno da je zavijena svecica i bez gasa
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja