eh,slike su malo istumbane al tu su..
najvise volim kad tako sami srede fr lauf na pegasu,pa im capne bocni lezaj..kaze kako..eh kako,,pa nije reparacija tog zupcanika i tela nesto sto se sam tako odradi,,pre ili kasnije se desi cudo...ima tu i balansiranja a ne samo deljanja na strugu...no dobro,kako se ko snadje
paklemi zl 1000mspalkovan,lele mama miaaaaaa ne ide no polece
suzana je na prodaju,800e gsx,r 750 registrovan ali radi ide..