Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. ne,nista nebusis
  2. jesu,skoro pa isti sa promenjenim kalibratorkama u telu drugacijim em tubama zbog drugacijeg usisavanja na razlicitim obrtajima
  3. delovi karburatora KL500 GPZ500 EN500 GPZ600 CBR1000F CBR600F2 CBR600F3 GSX600F RF600 SRAD600 FZR 750 XJ900 TDM TRANS ALP i razno razne dizne plovci itd DINOYET ZA KLE500 CBR600 SRAD600 pranje ciscenje vakumetrija smesa i sve ostalo za karburatore, bardal ulja,za agregat ,ogibljenje,rk lanci,denso svecice
  4. to su prosti karbovi,nema tu nista cpecificno,posaljete meni brzom postom da ih ustimujem i vratite na motor. .
  5. 120e did zlatni i lancanici sa besplatnom ugradnjom
  6. sv650 did vx2 zlatni sa lancanicima 120e,cena je sa ugradnjom
  7. Nov vx2 DiD lanac i lancanici za apriliu 650 pegaso,100e,postoji mogucnost ugradnje .doplata 5e za zlatni DiD besplatna zamena bardal ulja
  8. radilo se sve i svasta,schinko gume pristizu, rezervni karbovi za kle 500 po sistemu staro za novo,dodjete namontiram rezervne uznem vase doplatite malkice i za 1h idete kuci sve je uz garanciju naravno,imam i dinoyet za kle ako nekom treba, brza posta samo donosi i odnosi razno razne karbove,,mislim da cu uskoro i sam da se pretvorim u kalbulator delovi za cbr 600 f2 f3 mislim delovi za karbove,za srada za kle,za gpz..cbr 1000, za svasta jos nesto... danas zove musterija iz banovca,,kaze majstore ti si poludeo,,,sto bre reko,,pa kaz sara od kad sam je uzeo neide preko 180...sad trecom grabi toliko a do 240 leti,ja kaze mislio motor 86to god pa tako treba da ide,,, sta ce covek ustvari nije ni znao kako ide stara dobra hiljadarka ,eh brate moj,,sve se moze samo kad hoces ah da,,stvarno mi fali jedan jaguarcic ovakav,crven na radost ah kad vidim silikon u karbovima....da je bar otporan na benzin....
  9. ako nekom treba dinoyet za kle 500 imam,opruge sibera,dizne igle sibera,po 2kom naravno 30e,mogu ih i ugraditi
  10. kao sto naslov kaze,dinoyet polovan ispravan komplet 2 dizne,2 opruge sibera i dve igle sibera sa po 5 podeoka,cena nemam pojma 30tak e,uz njih vam je potreban i otvoren filter vazduha bmc ili k&n,ja ga nemam 063697094,mogu ga uz naknadu i ugraditi uz motor i ustelovati
  11. nisu vakum dizne nego siberi. .
  12. e 31 ali je sasvim drugi u opticaju
  13. pa,kad budes to hteo,sve ce ti objasnim,nista da nebusis
  14. zvrcni me kad budes mogao,nacicu ti sve sto ti treba
  15. bokilic

    suzuki 1200 :)

    pa nisam ga uzeo ceo zivot da ga vozim
  16. bokilic

    suzuki 1200 :)

    . .
  17. bokilic

    suzuki 1200 :)

    eh,sad kida u niskim a sta sam uradio. .e e e e e nesto na 2 mesta
  18. od ruznog paceta iz obrenovca napravismo malo lepo motorince suzanine karbove sredismo, e7 imaju drugacije igle u siberima mnogo to ljudi nezna/nebave se tim poslom/ pa pmesaju igle..namestismo,, ali buurgman...uh..nastelujem ventile,1 min kasnije puc puc..nista skidaj glavu ima sta da vidim,,izgoreo usisni ventil uvuko se u usisnu granu u postetu svratio drugar sa spacekom,,odmah se vratih u detinjstvo bmw 8 je tu negde..pssssttttt lanci i lancanici stizu,schinko gume dolaze..jos para da zaradimo i to je to
  19. bokilic

    suzuki 1200 :)

    Jel mu standardni-fabricki prenos ili kracen. fabricki..al nece jos dugo
  20. bokilic

    suzuki 1200 :)

    Ma nije to nista..da vidis sta radi u visokim obrtajima sad mada nema potrebe....produziti maximalno prenos i voziti se gospodski e jos potrosnju da vidimo i to je to
  21. bokilic

    suzuki 1200 :)

  22. bokilic

    suzuki 1200 :)

    Kao sto naslov rece bandit 1200 1998god.. nije los stigao pre neki dan,naravno odmah pregled i malo radova oko njega, nece vise biti plavo zut vec plav za decake moguca je i transformacijaa u s.. fali mi vetrobran,spremamo se mozda za neki duzi put pa neka ga...kocnice ok,u planu su teflonska creva, karbovi nako,dosta lose radio kad je bip hladan,a kad vec umem rasturio,oprani jesu, ali...pomesane dve igle, falile dve gumice na pilotoma,,sredio skinuo blokadu i sa karba i sa cdi,ja motor prodisao u niskom obrtajima,bar 20% a malo 10%i u visokim, nema da dimucka crno vise, solidno radi sad trecom gleda nebo non stop ventile da odradim,cuju se po malo i nema nekih vecih zahvata utisci..pa....prava sprava...fali malo zastite od vetra i to je to....lagano se vozi kao da je 600... prenos eventualno da produzim jer je jako nervozan u prve tri brzine malo smeta pri opustenoj voznjni i sediste da malko malko spustim i razdvojim od suvozacevog....smeta kad je skoro pa ravno kad god zavrnes gas guzica odleti pozadi.. sad u sitnim obrtajima reze..nema da vise kilavi majstoorski
  23. Tu smo da pomognemo, ako nekom trebaju lanac i lancanici za xt660x 2005to god imam,greskom stigli viska su mi,100e moze i posebno lanac did 520 gold vx2 110 linka 75e, lancanici 25e
  24. TESKO CES BITI STAR I PAMETAN AKO NISI BIO LUD U MLADOSTI
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja