prodajem hondu,nx 125 trans city ,kako neko voli da zove mali trans alp,pali radi ide,koci 99to god..
lepo radi lepo izgleda,solidan motor za pocetnika,istekla reg, ima kofer nije trenutno na slikama, nije polomatan,nedimi ne smrdi ne prdi,
uzet u nekoj kompenzaciji,eto,pali na alnaser,nema kurblu,gume solidne itd,063697094,cena..700e pa ce se cenkamo..