ima jos poplavljenih..nikad kraja
no dobro cepamo dalje,pegaso nas jedan izdrma u mozak za fraj laufom...al ce gu resimo
a i boberce od honde napreduje,gedza ga je fenomenalno zamislio napreduje napreduje
stromce spakovano nema da dimi vise
malo se i odmaralo na kosmaju
a pojedine karbove jedva izvadismo i vratismo u zivot,motorce prede,radi bolje nego pre poplave
a i temperatura u garazi je odgovarajuca...
inace kad ih popalis prvi put posle poplave,iako je sve osuseno izduvano..dimi bre vodena para ko sulava
kaze majstore malko je kriva..koje malo sunce ti zarko,predtrag celih 3cm pomeren krivA BRE KO GUDALO..
ELEM ISPRAVISMO JE ALI..BRH...
harli dobio mali servis,prodjoh cas 1500 milja...caskom...