Nemoj tako blago Deko ko u onom vicu, "išla mačka preko krova..." ima tu još kamara "delića", ( napravio si omašku, 3 para lagera + još po neki), a dosta toga od M97 a tek na kasnijim modelima nema na komad već celi snopovi a to boli kolko košta, a majstori tek ha, mogu samo da se nasmejem od preživljene muke na njihovo poznavanje menjača a i na sve ostalo. BMW menjače osim BMW -a u centrali rade svega nekoliko ljudi u svetu, (ubrajam neskromno tu i sebe), a popravke se uglavnom svode na kupovinu sa Ebay-a pa šta bude. Naravno, nije problem zameniti semering, čak i ležaj ako je merno utvrđen da je jednak starom, a sve drugo se svodi na čistu lutriju, retko sa premijom. No, na M97, potom na 1150 i mislim na 1,2 postoje slabe tačke zbog kojih će getriba geckrt pre nego što će se to desiti zbog ulja ma kakvo bilo.
za ovo nekoliko ljudi na SVETU sam se nasmejao...
nego kolko si ti menjaca od bmw,a sklopio i rasklopio,ko te naucio to da radis..i sa kojim alatom radis taj posao..
eto to me zanima bas...pa da se i mi ostali majstori edukujemo....da i mi nes naucimo da nahranimo porodicu...