Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. Heh,aco,
  2. bokilic

    Kupujem R motor

    Merkam taj motor vec neko vreme, nesto mi je cudan. Na KP kad je postavljen oglas, slajderi su bili novi. Kad ga je ponovo postavio na PA jedan slajder je skroz izgreban, klizao je negde i spustio cenu za 200e. Zvao sam lika, kaze da motor nikad nije "otvaran" i cini se da je ok neki lik. Jel to tvoj motor bokilicu ili poznajes lika? Samo polako moj je motor,a ja sam kupio od tog lika ,pa spustio 200e,
  3. bokilic

    Kupujem R motor

    evo od mene za tebe,jos da je jaguar tu https://www.kupujemprodajem.com/zx9r-ninja-37981453-oglas.htm?filter_id=
  4. bokilic

    R1100RT: Ne prima gas

    Ma neboj se djunta,meni se takve greske ne desavaju,meni uglavnom dolaze oni sto imaju neku gresku pa ja s gole ruke u vatru
  5. bokilic

    R1100RT: Ne prima gas

    stroboskopom vidis dali tacka paljenja sara gore dole dok radi , a to sto ljudi pobrkaju gore dole ventile nappred nazad
  6. bokilic

    R1100RT: Ne prima gas

    moze da je prljav signal sa senzora pa da kasni paljenje,to diodom nemoze da utvrdi,samo pištoljem dok motor radi. . desava se da izmeris senzor,sve radi sve super al motor brljavi pa brljavi dok ne promenis senzor,pre par dana smo imali muku na jedno guciju,slicni simptomi,samo je primao gas do 2000obrtaja,i nije se gasio,neverujem da je motorni komp za benzinski deo crko jer dodavanjem goriva u cilindre trebao bi kako tako da nastavi rad. Za mehanicki problem svasta je moguce jer je taj agregat osetljiv i na dlaku,mada neverujem da je to ovde problem sem ako nije prezubio na oba.
  7. bokilic

    R1100RT: Ne prima gas

    ma hoce i half senz. da sara gore dole i da vara. .treba ti pistolj da proveris paljenje
  8. bokilic

    R1100RT: Ne prima gas

    mozda mu komp neda tacku paljenja i tu je kraj.nemoze dalje da nastavi sa radom ,
  9. bokilic

    R1100RT: Ne prima gas

    ma da ti nije opalio komp. .
  10. bokilic

    lupkanje u masini

    v2 sa jednim lacem tesko. .
  11. bokilic

    helicoil 10x1

    imaju tamo i to. . sve imaju
  12. bokilic

    helicoil 10x1

    imas u novoj pazovi.na komad pa naruci telefonom http://www.bometal.co.rs 022 323740
  13. a stomačić
  14. A jel moj broj
  15. bokilic

    R1100RT: Ne prima gas

    ma i bez tps.a bi trebao da radi i da primi kako tako gas,nego da probas sa spoljnom pumpom.mada ako nece da primi gas ni kad sipas sam gorivo u cilindre pre ce biti da nesto nije uredu sa paljenjem. .neverujem da je zupcenje itd
  16. bokilic

    R1100RT: Ne prima gas

    au,.e onda nije to
  17. ventili,cdi hoce takodje da pravi problem ,eventualno karb. . isprati pistoljem tacku paljenja ili nadji drugi za probu. .
  18. zameni svecice. .
  19. to je odlicno ako je samo to,tosi valjda primetio kad si radio karb,
  20. a,bese tu je magnet,jel si vratio kajlu na magnet. .da ti nevrti u prazno sad. . . . i jel si ga stego muski. .KAJLA NA MAGNETU PROVERITI. . .
  21. pa neznam,pistolj za paljenje u ruke pa ispratis tacku pa5enja na leru i u radu. . ah,da,nebi bilo loše da nadjes nekog ko ima takav motor pa da uzajmis karb na probu. .
  22. aham. . . pa nije problem da ga odradim ali moze da se desi da ti šara struja gore dole i da imas muku,to jest tacku paljenja da šeta gore dole. . a moze da bude i do karba.jako tesko sad da kazem potrefiti ler diznu i centralnu da se usaglasi,da nema knedle itd
  23. Ajd. .kako pali kad je hladan. Jel ti originalan cdi.
  24. kod njega se nesteluje paljenje,nego kad si vratio deklo dali si sve vratio na svoje mesto ,dzekove,kablove
  25. bokilic

    R1100RT: Ne prima gas

    Obicno su to simptomi crknute pumpme,
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja