Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. Drugo crevo koje ulazi u slavinu, ili koje,drugo crevo koje ulazi u slavinu i treba tako to je za vakum, Ako ti je svecica mokra imas mlogo goriva,ili nemas struju,ako ga nisi palio celu zimu pa sad nece da upali onda je nesto drugo,ili se naprasno ugasio,ili ili danas radio sutra nece. .daj malo više detalja
  2. A da stavis drugu svecicu.
  3. Honda foresiht 250,900e,nove gume,radi kao sat
  4. Ima da se malo namucis. .
  5. Čim nerade 3ci i 4ti,nije do bombine,pre bi rekao da su ti prazna ta dva karba,mada opet dok se nevidi neznam napamet,1i4 klip imaju zajednicku bombinu i 2i3, kakve su ti svecice kad nece da radi na tim klipovima.mokre ili suve,to sto su nove neznaci da su ispravne,jel ti slavina ima dovoljan dotok goriva,skini svecice posle minut dva rada i vidi,suva ili masna.
  6. Ja imam od 93ćeg godista,zapravo imam celog za delove,odličnog063697094
  7. bokilic

    TDM Srbija

    Ne sve u kompletu,kofer je ledalizovan, P.s.sve je na 3vd,
  8. bokilic

    TDM Srbija

    Ako nekom treba nosac sva tri kofera,givi maxia.i dva kofer malo starije proizvodnje. 150e,sve namontirano na tdm.u. .
  9. bokilic

    TDM Srbija

    Jel to onaj crveni iz Vinče??? Auuuh, prebrutalan na oko. Mnogo sam se zainteresovao za tdm-a, pošto sam na njemu polagao za punu A Od tdm-a me jedino registracija odvraća, tako da ću videti hoće li pasti bandit ili tdm na kraju... Nije iz vinče. . Ovaj je sivac
  10. bokilic

    TDM Srbija

    Ja sam se opet obradovao jednom tdm.u. Dva dragona iz ade,sva tri kofera,nosači itd itd
  11. Znam,jedva ziv ostao.
  12. Pa,teska odluka
  13. Pa danas je stogodišnjica propelera,treba se napuni talandara
  14. To onaj 1100. Bese zavrsio kod pauna bio. .pa se vratio
  15. Za TALANDARU
  16. Potrosnog materijala ima gde hoceš,u n.sadu,u bataji,u pozarevcu.
  17. Prodajem ja,al on gleda najeftiniji. . Umesto da dodje da mu smaknem cenu i pazari primerak da ne razmislja.
  18. E bre propelerci. Sutra je bre 100godisnjica bmw.a. .
  19. Pa ukapirali i oni da te tarabice nista nevaljaju
  20. Eto dok se afrikanci i bmw jaši globe i svadjaju uz komp čiji je veći stenerasi se voze.
  21. pa afrike naravno.... ti najbolje znas kako se kod njih se rade generalke mislim i tu imas razradjenog iskustva..
  22. Samo trpajte - ni svi zajedno nam ne možete ništa :P RAZRADJENO
  23. Moze i prst u oko. . Al boli
  24. kopirali su st....
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja