Jump to content

Moto Zajednica

AndjeoPakla

Članovi
  • Broj tema i poruka

    489
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: AndjeoPakla

  1. Ja kupio pre par godina, obuka jednom i prodao.. Meni lično ne odgovara, imam osećaj kao da sam go, na delovima gde nisu protektori nego ona mreža/meš se oseća probijanje vetra.. Ipak mi je mnogo bolja varijanta letnja jakna sa otvorenim lufterima. Možda baš za neke gradske gužve gde se vozi malim brzinama, opet sve je to individualno i stvar ukusa, navike, modela itd.. U svakom slučaju moj savet je da pozajmiš od nekog za probnu vožnju pa će ti se samo kazati
  2. Zna li neko gde mogu da kupim navlake/obloge za prednja sedišta automobila u bež boji jer mi je ceo enterijer bež.. ladna koža kao špricer kad sednem ujutru a nema grejači sedišta. Nešto ovako http://img.goglasi.com/img/115613714

    1. Throttle Addict

      Throttle Addict

      Znam momka iz Sapca koji sije, a isto tako postoji firma u Sapcu, koja se bavi proizvodnjom auto navlaka, patosnica itd, Andric se zove firma. A od momka koji sije imam br pa ti mogu proslediti.

    2. AndjeoPakla

      AndjeoPakla

      Moze broj, pusti pp ili ovde

  3. Naravno da može, što ne bi. Zavisi od toga na koji način voziš, da li se vozi na stazi ili ne... Za neku neagresivnu vožnju možda su organske i bolja varijanta
  4. Zamislite i Bajagu neko obradio

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. sargeras

      sargeras

      Kirkorov je obradio i "Ti si mi u krvi", a Valerij Meladze ima "Krasivu", mada nisam siguran ko je tu koga pokrao. Logicnije bi mi bilo da je prvo tamo nastala. :)

    3. Disko Nindža

      Disko Nindža

      toga i uvek bilo, i nasi su obradili gomilu stranih pesama, mnogi cak i zaboravili to da napomenu :)

    4. Зорге

      Зорге

      2 Шаргарепаш: ипак је Чола покупио "Красиву" од Меладзеа.

  5. U Vranje nema laganje, žene zatrudne i bez je*anje
  6. Shark ti prodaje kod nas Yamaha Barel, u Sava centru imaju prodavnici i u Nišu. S900 i S700 su ti iste kacige, razlika je mislim u dodatnom otvoru za ventilaciju ili nekom drugom detalju ne mogu da se setim, i one se više ne proizvode tako može da se nađe samo ono što je ostalo. Ja sam na amazon.de preko ortaka kupio s900 za 150e (sa grafikom) pre godinu i po dana, kod nas je tad bila skoro 100e skuplja, tako da proveri sada koje su razlike možda se isplati da se sačeka i nekoliko dana s obzirom da nije sezona.
  7. Neki striming za Moto GP trku sutra ujutru?

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. AndjeoPakla
    3. SHOKLA

      SHOKLA

      U koliko h po nasem vremenu?

    4. JankelA

      JankelA

      Moto 3 - 4:00

      Moto 2 - 5:20

      Moto GP - 7:00

  8. Salomon Speed Cross patike, da li su ok za svakodnevno nošenje s obzirom da im je namena offraod trcanje?

    1. Prikaži prethodne komentare  5 more
    2. AndjeoPakla

      AndjeoPakla

      Ne planiram ovde da kupujem, nego da mi ortak donese iz jevrope. Nema ih u mnogo prodavnica ovde a i cena im nije bas nesto privlacna, a od ovih sto valjaju po oglasima ne bih da razmisljam i rizikujem. Nasao sam size chart, velicine su im kao adidas obuca znaci 30cm je 46 2/3

    3. zlatkojov

      zlatkojov

      Klizaju se zbog kampona vise od obicnih po kisi i glatkim povrsinama,takodje mi se znoji noga vise zbog goretexa

    4. sasa ns 1

      sasa ns 1

      dosta uske i krute,dobre ako padnes sa motora da neslomis stopalo

  9. Ne znam da li znaš ali Shark ima nešto veći kalup, tako da M veličina bi trebalo da odgovara L klasičnoj tj. 59-60cm. Mada ništa bez probanja
  10. Kakva fora :)

    1. GuMi5

      GuMi5

      Pojaviće se ovo u muzeju moderne umjetnosti ako već nije... :D

       

    2. shlem

      shlem

      svi po kući misle da si prolupo, gledaš prazan ekran, ati pičiš porniće na miru....

  11. Imam ja Shark S900, a viđao sam na mnogim kacigama identične kopče tako da možeš i sa neke stare da zameniš
  12. Evolucija kaciga

    neke sa početka snimka redovno viđamo u oglasima sa opisom "dobro očuvana, unutrašnjost kao nova" :)
  13. Brat je zamenio auto pa mu ostao zimski komplet guma. Sava Eskimo S3+ 175 65 14, šara 7mm vožene vrlo malo samo po snegu, DOT je 4013. Felne Mishelin, ratkapne original Renoove, bile na Reno Clio II. Cena za forum 120e Slike i telefon na linku ispod, ili na pp http://www.polovniautomobili.com/gume/8788140/sava-17565-r14-zimska
  14. Samo da upišem i ja jedan plus (+). Sredismo karbove na Dukatiju, sad ide i ne guta knedle. Jes da smo morali da eleminišemo neke unikatne delove koje smo našli u karburatorima, ali čuvamo ih za uspomenu
  15. Uh, ekstra! Baš mi se sviđa
  16. Pozz i dobrodošao
  17. Pre par dana kupljena za suvozačicu. MT Revenge
  18. A što ga držiš na plafonu?
  19. Pa gde si ti do sad http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/112900-honda-varadero-1000/
  20. Na autu mi pomalo škripi kaiš na alternatoru, kad se zagreje i kad je na ler gasu. Je l ima neki način da se eliminiše taj zvuk dok se ne zameni?

    1. Prikaži prethodne komentare  2 more
    2. zlaya
    3. AndjeoPakla

      AndjeoPakla

      cuo sam to za sapun ali mislio sam da me zezaju :) probacu

    4. NicolaS

      NicolaS

      a koji je auto u pitanju

       

  21. Ako ne nadjes pogledaj na subito.it pa preko nekog iz Italije da ti dobaci, imas sve i svasta za ducati, nesto kao nas kupujemprodajem. Samo treba biti oprezan za Italijanima, ima prevaranata Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
  22. Cale kupio pre 2 godine skuter kinez Johnway 150 ccm, 750€ nov. Uzeo ga vise zato sto je bilo "povoljno" nego sto mu je trebao. Izgleda lepo i moderno i to je sve. Kvalitet plastike nula, skripi, pucka i lako se lomi. Retrovizori popucali od najmanjih dodira o nesto. Prednji disk stalno skripi i blago koci, maksimalna brzina 70km/h, trosi oko 8l. Ima predjenih 1500km. Zaobici ga u sirokom luku. Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
  23. Kao što sam napisao sipam 15w50, već 5-6 godina i zadovoljan sam.
  24. Ja sipam polusintetiku Motul 5100 i skroz sam zadovoljan. Možeš i full sintetiku ali čuo sam od mnogih nema potrebe za tim i da je čak ovo i bolja varijanta za te agregate. Naručiš lepo u MASS shopu ulje i filter i stigne ti na kućnu adresu, besplatna dostava i ne razmišljaš. Ide oko 3,8l, tako da naručiš kanticu od 4l. Zbog malo veće pređene kilometraže sipao sam 15w50 umesto fabrički propisane 10w40, probaj pa ako ne odgovara sledeći put menjaj
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja