-
Broj tema i poruka
489 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: AndjeoPakla
-
Jbg ja sam imao takvo misljenje jer sam negde nekad tako procitao, no dobro tu smo da se ispravimo i razmenimo misljenja i znanja. Mada ta tackica mora imati neko znacenje cim postoji, a s druge strane ako je tocak dobro izbalansiran onda ne bi trebalo biti nista lose. Ako je felna makar malo kriva to ce imati daleko veci uticaj, pa se i to sredi balansiranjem Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
-
Pa ima 300 tema o gumama, ne znam gde je to na sta mislis. Napisi u dve recenice o cemu se radi, da znaju i drugi a i ja Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
-
Još jedan mali savet kod montaže guma za one koji ne znaju ili montiraju gumu kod lokalnog "stručnjaka vulkanizera", na mnogim gumama postoji negde na boku oznaka (obično crvena tačka) što predstavlja poziciju gde treba da dodje ventil. Prošle godine odnesem prednji točak da montiram novu gumu jedinom vulkanizeru u gradu koji balansira moto gume (jbg nema se izbora), pokupim gumu kasnije, odem namontiram, i onda se setim da proverim poziciju. Naravno da nije pozicionirao ventil na predviđenu poziciju. Provozam se do njega da ga priupitam u čemu je bio problem, on mi prodaje priču kako to nema nikakve veze, to je fora kod guma za kombi vozila, mada i tamo nema nikakve veze... Mrš! Ne znam kolko stvarno ovo ima uticaja, ali dosta pametnih ljudi je projektovalo i pravilo tu gumu i sad je neki umazani pajser pametniji od njih, a na kraju krajeva nije nikakvo cimanje odraditi to pri montaži (ko zna i hoće)
-
Ajd i ja malo da budem ozbiljan Drugar saobraćajac jednog vikenda zaustavi neku zastavu, unutra njih četvoro vidno raspoloženi (vozač i njegova riba, drugi lik i jedan moj školski), vozač naduva oko 3,5 promila, izvedu ga iz auta i odvedu u stanicu. Malo kasnije dobiju dojavu druge patrole da im je pobeglo vozilo, "neka zastava" sačekaju ga oni, zaustave, taj drugi lik sad seo za volan, naduva oko 4 promila. Odvedu i njega u stanicu, tamo onaj prvi privedeni nešto bunca, gde mi je auto, gde mi je devojka.. Vrate se oni na pumpu gde su ostavili auto sa ovom ribom i mojim školskim. Prilaze autu, kad na zadnjem sedištu moj školski trpa ovu ribu inače mi je rekao da ovde u stanici rekord u promilima drži jedna žena (4 i nešto, ne mogu da se setim tačno), vozila domaćica kombi u po bela dana
-
Nova guma uglavnom ima površinski sloj (neki vosak ili premaz) koji ima zaštitnu funkciju da guma što manje gubi svoja svojstva tokom skladištenja, a može imati i "dekorativnu" ulogu, tj. da guma izgleda sjajsno i privlačno kad je izložena. Kako neki proizvođači preporučuju, najbolji način za eliminisanje tog sloja je umerena duža vožnja, uz izbegavanje naglih kočena i ispitivanja granica nove gume. Negde se spominje i do 300-400km, možda je to i mnogo, ali poenta ne odvrnuti gas do daske odmah i uletati ekstremno u krivine i naglo kočiti, par umerenih vožnji pa onda po postepeno po osećaju. Znam za lika koji je prošle godine montirao nove gume, izašao u uličicu da ih proba, zaleteo se malo više naglo ukočio i proklizao.. on manje povređen, motor malo više, no to nije ni bitno Evo i ovde ima nešto o tome: https://mocktheorytest.com/highway-code-questions/motorbike/safety/3-3-how-should-you-ride/ https://motorbikewriter.com/break-new-set-motorcycle-tyres/
-
Ljudi ovo je totalno rasulo, nema jasnih propisa i instrukcija, a i tamo gde ima česta je praksa da oni koji treba da ih sprovode rade drugačije jer su neobavešteni ili zato što "misle" da treba onako ili ovako, naravno niko nema to ni da kontroliše a kamoli da neko bude sankcionisan. Kamo sreće da je to slučaj samo u ovoj oblasti, već SVUDA, ne postoji ni jedna uređena institucija. Ja se ovih dana mlatim sa RFZO-om nešto službeno, u situaciji sam da ne mogu da nadjem način da im postavim pitanje a da ga razumeju jer nemaju blage veze sa osnovnim pojmovima koje treba da imaju u malom prstu, znači rešenja problema nema ni u najavi. Što reče kolega "isključi logiku, ostavi je kod kuće", to je najbolje primenjivati čim izađeš na ulicu.
-
Samo mali oprez druže sa novom gumom, jedno 50-100km dok ne dodje sve na svoje mesto.. znam za neke koji su platili taj danak, plus što je sad hladno vreme, tj. asfalt.. mada razumem tvoju želju u ove zimske dane, nisi jedini
-
Nisam znao da se serija 8 proizvodila u Pazovi
-
Uh... imao sam priliku negde krajem devedesetih da probam 850 V12... Zlo! Izvinjavam se sto upadam u temu, savladale me emocije
-
Kad osedlam svog metalnog konja, i osetim miris pun oktana, ništa ti drugo poželeo ne bih osim onog što želim i sebi! Lepo vreme, veliku brzinu, a i sreću da naši ne brinu. Kacigu na glavu, motor nek te vodi, mir Božji, HRISTOS SE RODI!
-
A šta će ti kurbla ako već startuje normalno na anlaser većina motora je i nema
-
Nisam fotograf ali nekoliko ortaka koji jesu, pa sam čuo foru na konto kupovine i obnavljanja opreme: - Kako fotograf postane milioner? (ako je prethodno bio milijarder)
-
Evo neki moji primeri: - pre dve godine kaciga Shark S900 (sa grafikom), na amazonu 150e sa dostavom (austrija/nemacka) u yamaha barelu tad bila 26500 mat crna, sa grafikom valjda nesto oko 30000. Probao velicinu u barelu, zahvalio im se, narucio sa amazona da stigne kod drugara u austriju, on mi poslao po familiji i za 10-15 dana je bila ovde od trenutnka naručivanja - pre tačno godinu dana patike Salomon speedcross, u beosportu i intersportu 22000rsd na amazonu 103e (bile su čak i 70e ali je bio vikend a nisam imao dovoljno novca na kartici, a kad sam posle vikenda kupio vratili cenu). Naručio isto kao i kacigu sa amazona preko drugara - pre 3 meseca šurak pazari telefon LG G6, na amazonu 410e, na mobilnom svetu cene bile 550-570. Ja tad bio u austriji pa naručili i doneo mu nekada i nema računice, ali za mnoge stvari može da se uštedi
-
Pa *bem mu miša napiši da li si našao, gde, šta, koliko, okači sliku, zatrebaće sigurno još nekome to je poenta foruma. I je l restrikcija za otvaranje tema sa nula postova važi samo u delu Oglasi->Prodajem a ovde ne?
-
Nije baš za ovu temu ali ajd pošto su se spominjale i krađe mobilnih telefona. Android telefoni imaju mogućnost (verovatno i iOS i drugi sistemi, nisam ih koristio) da ukoliko vam se desi da ostanete bez telefona možete sa računara da uradite nekoliko stvari, npr: - da vidite tačnu lokaciju gde se telefon nalazi, na koju wi-fi mrežu je konektovan - da zaključate telefon i postavite željenu poruku na ekran - da uključite zvono (tel. će zvoniti iako je utišan, ovo može biti korisno ako ste npr izgubili telefon negde u kući a isključen je ton) - da obrišete kompletan sadržaj iz telefona Da bi ovo funkcionisalo mora da bude ispunjeno par uslova: da ste podesili svoj google account na telefonu, da telefon bude uključen i konektovan na neki wifi ili da su mu uključeni mobilni podaci, i ne znam da li još nešto. Evo kako suštine YouTube link Kod iskusnijih lopova verovatno neće upaliti, ali ako su neki klinci ili ako se reaguje brzo možda bude od koristi.. Da ne ulazimo sad u onaj drugi deo priče o povraćaju "pozajmljene" imovine od strane trećih lica
-
Evo uslikao sam danas na brzinu sediste na Ducatiju koje sam vec spomenuo. Vizuelno ne izgleda atraktivno kao npr. ovo od 750 by Stiv, ali je i cena bila 25 ili 30e. Ne vidi se bas lepo ni crvena boja konca zbog blica i slabo ovetljene garaze, ali to je to. Poslednja slika na zutoj Hondi je sediste presvuceno za 300din za sledecu sezonu ce verovatno biti novo izdanje pa cemo kaciti slike Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
-
Izvini a što nije u redu? Imaš automobile od 2000 eur i od 2 miliona eur pa ne vozimo svi isto nego šta ko može/voli. Isti princip je i za majstorske radove, dobro je da ima što više ponuda pa će se za svakoga naći ponešto, niko nikog ne primorava šta da izabere. Ne sumnjam da su Bobanovi radovi premium kvaliteta i to na svetskoj sceni i drago mi je što je čovek stigao do tog nivoa, ali nije baš sve samo u tome. Ima motora koji vrede par stotina eur, pocepa se sedište i verovatno vlasniku neće odgovarati da se otvori jedno 200eur za sređivanje sedišta, mnogi ne idu na neke duge ture pa im i prosečno sedište sasvim završava posao, na kraju krajeva složio bih se da je za dobar deo članova ovog foruma ti prevelika investicija za tako nešto. Ja sam pre jedno 4-5 godina planirao da presvučem vozačevo sedište (odvojeno od suvozačevog), bilo je malko isprskalo ali nije strašno. Zadesim se slučajno u jednoj manjoj tapetarskoj radnji, i slučajno priupitah čoveka. Kaže nije problem, sredićemo, ostavim mu sledećeg dana, odem po sedište, sasvim zadovoljavajuće presvučeno sedište, bez nekih vezova i umetničkih radova. Pitam kolko sam dužan, kaže čovek daj 200-300 dinara, to su manji komadi materijala i sunđera koje ionako ne bih imao gde da upotrebim. Dam čoveku crvenu i uzdravlje. Sedište i danas u istom stanju kao kad je urađeno, i udobnije od prethodnog, apsolutno radi posao.
-
Strašno... ja noćas imao strašne košmare, sanjao najboljeg druga koji je pre 6 godina nastradao na motoru, u fazonu živ je sve je bio loš san, ali niko ne može da ga vidi osim mene, gadan trip.. a sad i ovo vidim.. nek su vam široki putevi nebeski braćo...
-
Kod mene u gradu ima lik koji radi presvlačenja auto-moto sedišta, volana, kompletnog enterijera automobila itd. Drugaru je uradio sedište za ducati monster (sedište je veće, i za vozača i za suvozača), kvalitetan materijal, urađena kombinacija glatkog materijala i reljefnog (nešto slično karbon teksturi), opšiveno u koncu boje motora. Cena 30e za materijal i ruke. Stvarno dobro izgleda, uslikaću pa ću postaviti, a mogu i da ga pitam da li je zainteresovan da ostavim broj pa ako kome odgovara eto prilike da se sedište sredi preko zime za prihvatljive novce.
-
Evo stare teme gde je bilo reči o tome. Ja sam isto razmišljao o budženju na hondu cbr900rr ali ima zajebancije. Gledao sam i ove sa magnetima, nije skupo da se naruči sa Aliexpressa, mada iskustvo kaže da nije baš najsrećnije rešenje, a mislim da kod mene ne bi ni mogla ta varijanta jer poluga menjača ulazi direktno u deklu i nema onu drugu, uspravnu šipku kao što se na nekom snimku demonstrira.. Možda bi i moglo ali mi se ne svidja takav način budženja
-
Proveri samo da li su ti iste sijalice za zadnju signalizaciju
-
Mozda pomognem. Imam iste ovakve i isti broj, 45,5 i meni je odlična veličina. E sad od druge obuće nosim uglavnom adidas i salomon broj 46 2/3, a to mu dođe 46 kod drugih proizvođača, odnosno 30cm gazište i najbolje je orijentisati se prema tome, nikad nisam omašio a skoro uvek kupujem obuću online. Malo su i meni konfuzni ti Alpinestars brojevi i veličine, jer imam i čizme njihove koje su mi isto taman a broj je 46 ili 46 2/3, nisam siguran. Skoro sam prodao i jedne Alpinestars čizme i kolega koji je kupio mi je isto to napomenuo za njihove veličine. Evo i teme koju sam pokrenuo da se raspitam pre nego što sam poručio iste ovakve. Ako treba još neka informacija i poređenje tu sam
-
Zaboravih da javim rezultat. Kupio sam sa Ali-ja par ovih sijalica https://www.aliexpress.com/item/Cree-led-1157-BAY15D-12-led-Samsung-5630-smd-High-Power-lamp-brake-Lights-Red-p21/32263397054.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.Vkfn8s I kontroler koji je u ranijim postovima spomenut takođe sa Ali-ja http://s.aliexpress.com/MVbi6z6z nakačio na žice i sve radi odlično, sijalice su jake, jače svetle od standardnih sa vlaknima, i u varijanti kada je uključena pozicija i stisne se kočnica vidljiva je razlika
-
I ako je moguće, mislim da će ti trebati mnooogo vremena (i para ali rekao si da nisu problem), verovatno ćeš do tad steći uslov i za punu A kategoriju bez ograničenja, pod uslovom da ne izgubiš volju za motorima da tad, a živci će svakako da ti se razlabave od te avanture šalim se, imaš hiljadu drugi opcija, nađi motor u solidnom stanju i uživaj, pretpostavljam da nemaš obaveze i probleme tipa žena, deca itd.. ne kompliju sebi život bez potrebe, sam će se zakomplikovati kad dođe vreme
-
E ovo stvarno nisam mogao da ne citiram i ne prokomentarišem. Znači ovo je u redu i ispravno i svi tako treba da se ponašamo, da vozimo 200 i pišamo po kamerama, radarima, zakonima, kaznama, pandurima, po celoj Evropi i svetu? I pri tom su oni koji rade svoj posao da bi nama (ili nekim normalnim ljudima) sačuvali glavu na putu i da se ne bi ginulo na putevima ko u ratu, pri tom su oni DEBILČINE, i CIGANSKA nacija i šta već još... Baš se pitam šta smo onda MI u takvoj priči? Pa majku mu ako si napravio prekršaj plati ga, kriv si, i treba da te zaboli po džepu da sledeći put paziš da ne napraviš isti prekršaj! Što reče @Savan malo je i 350e, em si kriv em se još "praviš" lud pokuvaš drugog da zajebeš i namestiš ga da plati tvoju kaznu (u ovom slučaju rent-a-car agenciju). Na forumu hiljadu tema sa nezgodama i neprijatnim situacijama na putu, kako bez posledica, tako i sa lakšim i težim ishodom a na žalost i sa fatalnim. I u svim tim temama se pljuju ONI, zato što su oduzeli prednost, nisu pogledali na retrovizor, nisu dali migavac, nisu poštovali ograničenje brzine, pričali telefonom itd itd... A kad gledamo istu priču iz drugog ugla onda smo MI face, baje, radimo šta hoćemo i ne može nam niko ništa jači smo od sudbine. Zato nam tako dobro i ide, a kažu neki za dve godine biće još mnogo bolje.
- 70 odgovora
-
- 13
-
