Jump to content

Moto Zajednica

AndjeoPakla

Članovi
  • Broj tema i poruka

    489
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: AndjeoPakla

  1. Ja sam visok 190 i vozim Hondu CBR 900 RR 97 i mogu ti reći da većina R-ova na koje sam probao, provozao ili samo seo mi deluju "manji", naročito što moj ima malo širi rezervoar pa imaš taj neki osećaj da voziš veći motor, ali opet je ovo malo stariji motor. Takođe sam hteo da preporučim 1100XX ali vidim kolege su me preduhitrile, mnogo mi se sviđa taj motor. Ako ti odgovara taj ZX6R kupuj ga i nek je sa srećom Mada probaj ti to još malo, vozio sam tu kawu i ne deluje mi ništa spektakularno što se tiče gabarita, naročito mi deluje nekako "uska" (da ne kažem baš kao bicikla) srećno
  2. A da ipak sačekamo šta će Vučić da odluči
  3. Ku*ac dobar, odličan
  4. Pa na to je mirisalo već duže vreme.. Jebi ga MotoGP u poslednjih par godina u velikom usponu, ogromne pare se vrte pa je i zarada i isplativost prioritet a ne neke druge stvari
  5. Meni je Mito mnogo lepša, baš mi se sviđa taj motor.. Ukusi su različiti Nekako ima onaj italijanski dizajn. Mada sa ovakvim kreacijama uglavnom bude ili ti se sviđa ili ne možeš da ga smisliš, malo je ravnodušnih. Ali da je nasvirana jeste
  6. Pogledao sajt od Galenika Pharmacia, na prvi pogled sve je jasno o kolko se ozbiljnoj firmi radi. MSD Trade i nema sajt
  7. Ostaje mi samo da žalim što nisam mogao da budem deo svega ovoga...
  8. Zasto na telekom adsl modemu-ruteru radi samo wan port 1? Da li i kako mogu da se aktiviraju ostala 3, u podešavanjima nema nikakve opcije za uključivanje/iskljucivanje

    1. sasamajstor

      sasamajstor

      2i3 su rezervisana za TV

       

    2. tomaesp

      tomaesp

      otvori im u root-u portove...2 i 3 su rezervisani za tv...udjes u podesavanja,ali ne sa admin,pa sifra telekom...nego admin,a sifra tzlkisonpk...tek tada si pristupio kao admin..zatim ides na basic,pa na wan....tu imas vise wan konekcija..nadjes samo one na kojima su stiklirani lan2,lan3..i odstikliras...sacuvas i to je to.

    3. AndjeoPakla

      AndjeoPakla

      hvala, pokušaću večeras

  9. Izvinjavam se, mislio sam na cenu novog da je oko 1000e gledam na fotodiskontu, telo je 450 a objektiv 500 tako da to je to. Realno onda nekih 500-550 po orijentaciji na nov, e sad pitanje je kolika je potraznja na trzistu
  10. Koliko bi moglo da se dobije za ovo? Stanje odlično, kao novo. Oko 18000 okidanja od 100000. Ide u kompletu sa full fabričkim pakovanjima i dodacima i sa torbom sa slike. Aparat i objektiv su plaćeni nešto manje od 1000e, reče mi da su cene i sad slične. Ako je neko zainteresovan može neka ponuda, zamena bi mogla eventualno za Nikon D5000 ili nešto slično
  11. Je l ipak uspeo neko da ubaci sliku sa Google drive, Picase ili sl.? Stvarno šteta ako ne može, mnogi skladište fotografije tu, a i opet je sigurnije nego Dodaj.rs ili slično..
  12. COOL! Očekujemo sledeći rekord
  13. Ako neko voli "svaler gas" i uživa u tome to je njegov problem (kako ko gleda), kao i da li je to nekome možda smešno (ukusi i mišljenja su različiti). Ali ako taj neko ti ponašanjem ugrožava i druge onda taj problem prerasta u neke druge okvire, i to jeste za kritiku i spominjanje pa i preduzimanje nekih mera ako je moguće. I naravno ne treba ljude razvrstavati po vrstama motora, ali je činjenica da se zbog nekolicine uvek stvaraju stereotipi
  14. Ne treba preterivati.. Kaciga od 500e ne pruža 3-4 puta bolju zaštitu od recimo navedene Shark s900 koja košta 150e, verovatno nešto bolju zaštitu a možda čak i istu, tu su testovi pa ko hoće nek veruje ili neka misli da je drugačije. Ta razlika u ceni je najviše zbog opreme koju ima kaciga, kvaliteta materijala materijala unutrašnjosti što se odražava na udobnost i nivo buke, izrade više veličina kalupova kako bi se što bolje prilagodila pojedincima itd, a na kraju krajeva plaća se i brend kao neka nepisana garancija kvaliteta. Ali je glavna poenta da kaciga od 150e pruža bar 10 puta bolju zaštitu od neke XY nesertifikovane kacige, i 1000 puta od gole glave
  15. Čim je inspekcija zabranila znači da ta priča sa zamenom uopšte nije bila legalna. Ja sam mislio da se eventualno to šalje proizvođaču i da oni otvore, provere, zapakuju i stavi novi datum. Izgleda da je od svega toga bilo samo stavljanje novog datuma, i to odmah ispod tezge.. Šta li mi je samo bilo pa sam pomislio da se u Srbiji nešto radi kako je ispravno i normalno
  16. I kod mene radi. Verovatno je neki period bio nedostupan video, dešava se to, tehnički problemi, održavanje ili slično
  17. Samo da dodam pored šina i bele linije na pešačkim prelazima i drugim obeležjima. Nisam imao iskustva na motoru ali jesam kao pešak jednog kišnog dana, samo su mi noge poletele i tresnuo sam buljom. Neverovatno da mesta koja treba da budu najbezbednija u stvari budu ovakva. Ne znam kako bi se motor ponašao pri kočenju na ovakvoj podlozi, a ne bih voleo ni da saznam. Zato kad gledam moto gp pa kad se u krivini prelazi preko ofarbanog belog dela sve imam trip da će neko da se oljušti
  18. Siledžijka, šorts za kupanje, japanke (eventualno fila papuče), kajla+tetovaža. Od zaštite: naočare za sunce. Dodatni modni detalj (ponekad): kaciga na laktu. To je taj stajl za švalerac gas
  19. A može i ovako https://www.youtube.com/watch?v=YZmA6gBxUyM
  20. Ono što pojedini rade sa xenonima je za stavljanje zabrane, nego srediće se i to valjda uskoro ako se već poteglo pitanje. Takođe sam primetio, pisao je neko već o tome ranije na forumu da Zastava 10 ima neke čudne farove koji su čudno konstruisani i da je misterija kako su uopšte dobili homologaciju, i kad me neki auto zaslepi bacim pogled i dosta puta se ispostavi da je baš taj automobil u pitanju
  21. Samo "diktuni" da se srede Uvek bilo i biće ovakvih oglasa, nemo` se uzbuđuješ
  22. Pa da, peckaj preko zime i isplatiće ti se sigurno. Kod nas je tad S900 koštala oko 22000 jednobojna a oko 25-26000 sa dezenom, tako da mi je ostalo 60-70e u džepu. Pogledaj i u Louis-u možda bude neka novogodišna akcija
  23. Brat je radio na pakovanju tih apoteka kad je krenula ta priča, bolje da ne znaš kako se to pakovalo i koliko se smanjivalo na količinama zavoja i ostalog, i po tri puta manje
  24. Pogledaj na Amazonu, ja sam letos kupio Shark S900C i bila je 149e (knap za tvoj budžet ) bez dodatnih troškova dostave za Nemačku i Austriju. Bilo je i dobar izbor boja i dezena, jedva sam odlučio koju da uzmem. Obrati samo pažnju kod Sharka na veličinu, ja nosim M ali mi je njihova S bila taman kako treba, M sam iste sekunde provalio da mi je velika (probao prethodno u Yamaha barelu ). Tako da ako imaš nekog u švabiji da naručiš pa da ti donese završio si posao, ionako je zima pa pretpostavljam da ti nije hitno
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja